Pekdemir’in Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Pekdemir’in Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

Pekdemir’in Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 19 Şubat 2024 Pazartesi - 10:46Güncelleme: 19 Şubat 2024 Pazartesi - 10:46
Pekdemir’in Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

AK Parti’nin Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’in Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açıldı. Yoğun katılımla gerçekleşen açılış miting havcasında geçerken, Pekdemir “dev yatırımlarla yola devam” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Denizli’deki önemli kalelerinden Pamukkale’de, belediye başkan adayı AK Partili Halil Pekdemir’in seçim çalışmalarını koordine edeceği Seçim Koordinasyon Merkezi törenle açıldı. Açılış törenine AK Parti ve MHP’nin kurmayları ile her iki partinin üyeleri katıldı.

   

ZOLAN SAHA ÇALIŞMASINI BIRAKIP PEKDEMİR’E DESTEK VERDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir için seçim maratonuna ara vererek törene katıldı. Şimdiden 31 Mart seçimlerini kazandığı gözüyle bakılan Zolan’ın yanı sıra ittifakın önemli isimleri de Pekdemir’in açılışındaydı.

ESKİ VE YENİ İSİMLERDEN TAM DESTEK

Törene AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ve Cahit Özkan’ın yanı sıra ve AK Parti Yerel Yönetimler Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevini yürüten eski vekil Bilal Uçar, önceki dönem milletvekillerinden Mehmet Salih Erdoğan da katıldı. Doğru Yol Partisi’nin 90’lı yıllarda Denizli’deki önemli isimleri arasında bulunan Kemal Aykurt, Pamukkale Belediyesi’nin kurucu belediye başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer gibi önemli eski ve yeni yüzlerin buluştuğu törende AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Osman Özpek, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz da yer aldı

ÖZPEK: ÖNCELİĞİMİZ HER ZAMAN MİLLETİMİZ

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Osman Özpek, törendeki konuşmasında “Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde, 22 yıldan bu yana tüm belediyelerimizle milletimize hizmet ediyoruz. Bizim belediyecilik anlayışımızda önceliğimiz her zaman milletimizdir. Bu anlayışla Pamukkalemize hizmet eden mevcut Belediye Başkanımız Avni Örki’ye de çok teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de inşallah hemşehrilerimizin teveccühüyle, Halil Pekdemir Başkanımızla yola devam edeceğiz” dedi.

PEKDEMİR: DEV YATIRIMLARLA YOLA DEVAM

İl Genel Meclisi Başkanlığı döneminde İl Özel İdaresi ile Denizli’nin dört bir yanında önemli çalışmalara imza attıklarını belirten AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir ise şunları söyledi:

“O dönemde Denizli’de adım atmadık köy, belde bırakmadık. Özellikle kırsalda çok kıymetli eserlere imza attık. Geçmiş dönemdeki tecrübelerimizi de kullanarak, Pamukkale’de devralacağımız bayrağı çok daha yüksek noktalara taşıyacağız. Bu noktada Pamukkalemize var gücüyle hizmet eden Hüseyin Gürlesin ve Avni Örki başkanlarımız ile bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a çok teşekkür ediyorum. İnşallah onların hizmetlerini daha da geliştirecek, tüm mahallelerimizde dev yatırımlarla yola devam edeceğiz.”

Pamukkale’nin sıradan bir ilçe olmadığını vurgulayan Pekdemir, 61 mahallenin kendine özgü bir yapısı olduğunu anlatarak “Pamukkalemiz tarımı, hayvancılığı, aromatik bitkileri, turizmi, sanayisi, doğal güzellikleriyle bambaşka bir ilçe. Biz her mahallemizin ihtiyacına özgü projeler üreteceğiz. Pamukkalemizin tamamı için birbirinden büyük projelerimiz en ince detaylarıyla hazır. Çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, emeklilerimiz, çiftçilerimiz, turizmcilerimiz için çok özel projeleri hayata geçireceğiz. İnşallah tüm hemşehrilerimizle ve Osman Zolan Başkanımızla el ele verip Pamukkalemizi çok daha güzel noktalara taşıyacağız” diye konuştu.

GÜNGÖR: PAMUKKALE’DE DESTAN YAZMAYA DEVAM

Pekdemir ile geçmişte çalıştıklarını ifade eden AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör de, “Halil Pekdemir Başkanımız şehrine gece gündüz demeden hizmet eder. Bu konuda çok cömert bir başkan. Dolayısıyla Pamukkaleli hemşehrilerimiz çok şanslı. Yeni dönemde Pamukkalemizin güzelliğine güzellik katacağına inanıyoruz. Yaparsa Halil Pekdemir yapar, yaparsa Osman Zolan yapar. Bu vesileyle Cumhur İttifakı Pamukkale Seçim Koordinasyon Merkezimiz hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

ZOLAN: PAMUKKALE İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Bugüne kadar tüm Denizli’de olduğu gibi Pamukkale’de de büyük projelere imza attıklarını dile getiren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, hizmet dönemleri boyunca Pamukkale’yi bambaşka bir ilçe görünümüne kavuşturduklarını söyledi. Zolan, şöyle devam etti:

“Hiçbir zaman hemşehrilerimiz ve mahallelerimiz arasında ayrım yapmadık. Her bir mahallemizde ne ihtiyacımız varsa onu karşıladık. Büyükşehir olduktan sonra da Pamukkale Belediye Başkanlarımızla el ele vererek birbirinden büyük projeleri hayata geçirdik. İlçemizi altyapısıyla, üst yapısıyla, yeşil alanıyla hak ettiği yere getirdik. Tabii ki bu yeterli değil. İnşallah yeni hizmet dönemimizde de Halil Pekdemir Başkanımızla birlikte Pamukkalemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu yolda bize eşlik eden tüm yol arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Ama teşekkürlerin en güzeli bize her zaman güvenen, bizden destek ve duasını eksik etmeyen hemşehrilerimize.”

Halil Pekdemir’in tüm Denizli tarafından tanınan bir kişilik olduğunu vurgulayan Zolan, “Hepimiz şahidiz ki Halil Pekdemir dürüst, çalışkan biri. Gece gündüz demeden Pamukkale için çalışacağını biliyoruz. Biz kendisiyle geçmişte birlikte çalıştık. Tecrübesine, bilgisine, azmine güveniyoruz. Allahım Pamukkalemize daha nice güzel hizmetler yapmayı bize nasip etsin. Pamukkale Seçim Koordinasyon Merkezimiz hayırlı olsun” dedi.

TİN: PAMUKKALE PEKDEMİR İLE DAHA GÜZEL NOKTALARA GELECEK

Denizli’nin 2004 yılında AK Parti belediyeciliğiyle tanıştığını ve bugün şehirde görülen hemen her şeyin AK Parti döneminde yapıldığını anlatan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, şöyle konuştu:

“Denizlimiz bizim dönemimizde büyük bir köyden örnek bir metropole dönüştü. Bugüne kadar şehrimize hizmet eden tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Denizlimiz her zaman çok daha iyisini hak ediyor. Denizlimizin parlayan yıldızı olan Pamukkalemiz de Halil Pekdemir ile daha güzel noktalara ulaşacak. Halil Pekdemir’i siz değerli Pamukkalelilere emanet ediyorum.”

ÖZKAN: PEKDEMİR, AZMİN, KARARLILIĞIN VE BAŞARININ ADIDIR

Türkiye’de belediyeciliğin en güzel örneğinin AK Parti tarafından sergilendiğini söyleyen AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, “20 yıldan bu yana gerçek belediyeciliğin nasıl olacağını Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde AK Parti belediyeleri göstermiştir. Yerelde kalite ve huzur yoksa, genelde de olmaz. Bizim tüm mahallelerimizde, ilçelerimizde çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız, tüm hemşehrilerimiz için kaliteli yaşam alanları var. Bizim belediyelerimiz bunların gayretiyle çalışıyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ve Pamukkale Belediye Başkanlarımız da bugüne kadar bu anlayışla sayısız esere imza attı. Gerçek belediyeciliğin Denizli’deki adı Osman Zolan, Pamukkale’deki adı Halil Pekdemir’dir. Şunu da belirtmeliyim ki Halil Pekdemir; azmin, kararlılığın ve başarının adıdır. Bu anlayışla Pamukkalemizde daha güzel bir geleceği hep birlikte inşa edeceğiz” diye konuştu.