Pekdemir: Sahadan gelen veriler yüz güldürücü – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Pekdemir: Sahadan gelen veriler yüz güldürücü

Pekdemir: Sahadan gelen veriler yüz güldürücü

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 29 Mart 2024 Cuma - 16:13Güncelleme: 29 Mart 2024 Cuma - 16:14
Pekdemir: Sahadan gelen veriler yüz güldürücü

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, sahadan gelen verilerin yüz güldürücü olduğunu, seçim yarışında ibrenin kendisinden yana döndüğünü söyledi.

Denizli’nin en kalabalık ilçelerinden biri Pamukkale’de başkanlık yarışının sonucu merak edilirken, AK Parti Adayı Halil Pekdemir, sahadan gellen verilerin kendisini işaret ettiğini, elde edilen sonuçların Cumhur İttifakı’nda yüzleri güldürdüğünü ifade etti.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 250 binden fazla seçmenin yüzde 91 dolayında katılım sağladığı Pamukkale’de başkanlık yarışında heyecan arttı.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine saatler kala belediye başkan adayları son turlarını yapıyor. Elbette bu yarış içinde sonucu en çok merak edilen ilçelerden biri milyonlarca turistin ziyaret ettiği, Denizli’nin en kalabalık iki ilçesinden biri olan Pamukkale.

Bugüne kadar yaptığı çalışmaların ardından değerlendirmede bulunan Pekdemir, Pamukkale’de yalnızca Ak Partili ve MHP’li seçmeni değil rakip siyasi partilileri de ikna ettiğini söyledi.

Bu arada, Pamukkale’de dağılan millet İttifakı ortaklarının birbirleriyle yarışmasının da Pekdemir lehine gelişme olduğu ifade ediliyor.