AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’den seçmenlere çağrı – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı...

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’den seçmenlere çağrı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 28 Mart 2024 Perşembe - 14:19Güncelleme: 28 Mart 2024 Perşembe - 14:20
AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’den seçmenlere çağrı

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, sosyal medyadan paylaştığı görüntülü mesajla seçmene seslendi. Başer, “Bu pazar sandığa gittiğinizde, önümüzdeki 5 yıl ilçeme en iyi kim hizmet eder, kim verdiği sözleri tek tek tutar diye düşünüp ona göre hareket edelim” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanlığı için Cumhur İttifakı tarafından aday gösterilen iş insanı Ekrem Başer, seçimlere sayılı günler kala sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir video ile seçmene seslendi. Geçen 5 yıllık süreçte Merkezefendi Belediyesi’nin iyi yönetilmediğini söyleyen Başer, seçmenlerden 31 Mart’ta sandığa gittiklerinde oyunu kulanırken iyi düşünmesi gerektiğini ifade etti. Başer’in açıklaması şöyle:

“MERKEZEFENDİ REKLAMLAR VE ALGI OPERASYONLARIYLA YÖNETİLİYOR”

“Aday olduğum günden bu yana Merkezefendi ilçemizi karış karış geziyorum. Bu süre zarfında bana göstermiş olduğunuz ilgiden, sevgiden dolayı sizlere minnettarım. ‘İyi ki bu güzel ilçenin güzel insanlarına hizmet edeceğim’ diyorum. Merkezefendi ilçemiz 5 yıldan bu yana reklamlarla algı operasyonlarıyla yönetiliyor.

“75 PROJEDEN 3’ÜNÜ YAPABİLDİ”

Borç batağındaki belediyemizin yüzlerce milyon lira borcu var. Bunun karşılığında ise sizlere sözü verilen 75 projeden sadece 3 tanesi yapılmış. Peki bu paralar nereye mi harcandı? Bizim dönemimizde açılan yatırımların yeniden yapılan açılış törenlerine, kamuoyunda büyük tepki toplayıp sonra kaldırılan heykellere ve bu liste uzayıp gidiyor.

“NELER YAPABİLİRDİ?”

Boşa harcanan bu paralarla neler mi yapılırdı? İlçemizin hasretle beklediği kapalı spor salonu, yüzlerce spor sahası, etkinlik merkezi, kütüphane, bizim yaptığımız MKM’den 2 adet daha. Yine bizim yaptığımız Adalet Parkı’ndan da 2 adet daha yapılırdı.

SANDIKTA TERCİHİNİZİ MERKEZEFENDİ’DEN YANA KULLANIN

Kıymetli dostlarım; bu pazar sandığa gittiğinizde, önümüzdeki 5 yıl ilçeme en iyi kim hizmet eder, kim verdiği sözleri tek tek tutar diye düşünüp ona göre hareket edelim. Bu Pazar kazanan Merkezefendimiz olsun, bu pazar kazanan sizler olun.”