Başer’den öğrencilere ücretsiz kırtasiye desteği – D20Haber
14.04.2024, Pazar
13 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Başer’den öğrencilere ücretsiz kırtasiye desteği

Başer’den öğrencilere ücretsiz kırtasiye desteği

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 17 Mart 2024 Pazar - 13:28Güncelleme: 17 Mart 2024 Pazar - 13:29
Başer’den öğrencilere ücretsiz kırtasiye desteği

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’den öğrencileri sevindirecek açıklama. Başer, göreve geldiklerinde ihtiyaç sahibi öğrencilere içinde değişik kırtasiye malzemelerinin bulunduğu ücretsiz kırtasiye paketleri dağıtılacağını açıkladı.

Hayata dokunan ve çözüm odaklı projeler açıklayan Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’den, öğrencileri sevindirecek ve mutlu edecek bir proje açıklaması daha geldi.

Başer, kendi belediye başkanlığı döneminde ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye desteği sağlayarak ailelerin ekonomilerine destek olmayı amaçlıyor. Bu proje ile her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere ücretsiz kırtasiye paketleri dağıtılacak.

“ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ”

Başer’in açıkladığı projeye göre; ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için paketleri içinde defter, kalem, silgi, cetvel, yapıştırıcı gibi çok sayıda kırtasiye malzemesi bulunacak.

Bu projenin öğrencilerin eğitim hayatlarını kolaylaştırmak ve ekonomik darlıkta bulunan ailelerin yükünü biraz olsun hafifletmek amacıyla gerçekleşeceğini belirten Başer, “Proje kapsamındaki kırtasiye desteğimiz her yıl öğrencilerle ücretsiz olarak buluşacak. Onlar bizlerin geleceği. Çocuklarımızın aileleri ve ülkeleri için iyi birer birey olabilmeleri adına eğitim hayatlarında hep yanlarında olacağız” dedi.