09.06.2023, Cuma
18 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Ekrem...

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Ekrem Başer’den istihdam açıklaması

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 1 Mayıs 2023 Pazartesi - 12:38Güncelleme: 1 Mayıs 2023 Pazartesi - 12:38
AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Ekrem Başer’den istihdam açıklaması

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Ekrem Başer, İŞKUR aracılığı ile 2002’den bugüne kadar İŞKUR aracılığıyla 171 bin kişinin üzerinde istihdam sağlandığını belirterek, bu rakamı iki katına çıkaracaklarını söyledi.

AK Parti Milletvekili Adayı Ekrem Başer, AK Parti’nin 2002’de iktidara gelmesinden bu yana çalışanlar için çok önemli birçok düzenlemeyi hayata geçirdiğini ve emeğin hakkını sonuna dek savunduğunu ifade etti.

Sanayi kenti Denizli’de istihdama yönelik hayal edilemeyecek işler başarıldığını söyleyen Başer, Denizli’de İŞKUR aracılığı ile son 20 yılda 171 bin 48 kişi istihdam edildiğini, milletten aldıkları güç ile Denizli’yi çok daha ileriye taşıyacaklarını, daha fazla istihdam, daha fazla ihracat, daha fazla ekonomik büyüme ile toplumsal mutluluk ve huzurun artması için Türkiye Yüzyılı ilkeleri doğrultusunda gayret göstereceklerini belirtti.

Haberin DevamıReklam
“EMEK VE ALIN TERİ BİZİM İÇİN KUTSALDIR”

Güçlü ve büyük Türkiye’nin en önemli aktörünün çalışanlar olduğunu kaydeden Başer, “Ülkemizin ve şehrimizin kalkınması için emek verip, alın teri dökerek gayret gösteren tüm çalışanlarımız başımızın tacıdır. AK Parti olarak bugüne dek hep çalışanlarımızla birlikte olduk. Emek ve alın teri bizim için kutsaldır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı hedeflerimize çalışan kardeşlerimizle birlikte ulaşacağız. Denizli özelinde de Denizli’nin ekmeğine ekmek katmaya geliyoruz. Taş üstüne taş koyup, daha fazla üretmeye devam edeceğiz. İstikrarlı ve güçlü ekonomi ile daha mutlu ve huzurlu bir Denizli ve Türkiye için geliyoruz” dedi.