05.06.2023, Pazartesi
17 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. AK Parti Milletvekili Adayı Başer: Yaptıklarımız...

AK Parti Milletvekili Adayı Başer: Yaptıklarımız yapacaklarımız teminatıdır

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Nisan 2023 Salı - 12:26Güncelleme: 26 Nisan 2023 Çarşamba - 11:34
AK Parti Milletvekili Adayı Başer: Yaptıklarımız yapacaklarımız teminatıdır

AK Parti Milletvekili Adayı Ekrem Başer, ilçe ziyaretleri kapsamında Çal’a giderek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi Başer, “Milletimiz bize güveniyor, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı iş insanı Ekrem Başer, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri çalışmalarına Çal ilçesinde devam etti. Ziyaret kapsamında ilk olarak ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla buluşan Başer, istek ve önerileri dinledi.

 

İlçe pazarını da gezen Başer daha sonra Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan ile AK Parti Çal İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Mahallesi Hançalar Sanayi Sitesi, Akkent Mahallesi, Ortaköy Mahallesine de giden Başer, 1992 yılında Şırnak’ta askeri görevini yaparken şehit düşen Kemal Kalaycı ile 1993 yılında Mardin Dargeçit’de şehit olan Metin Henkoğlu’nun baba ocağına ziyarette bulundu.

El ele gönül gönüle Denizli ve Türkiye için çalışacaklarını dile getiren Başer, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte 2002 yılından bu yana yapılan hizmet ve yatırımları anlattı. Hayata geçirmek istedikleri projeler hakkında bilgilendirmelerde bulunan Başer, “Denizlimiz için yapacak çok işimiz var diyerek yola çıktık” dedi.

Haberin DevamıReklam
Türkiye Yüzyılı’nın inşasında gece gündüz demeden gayret edeceğini belirten Başer, “Milletimiz bize güveniyor, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Memleketimizin her köşesi, her mahallesi ayrı güzel. Milletimizin azmi ve güçlü yönetim yapımız ile Türkiye Yüzyılı’nı gıpta edilecek bir istikbale dönüştüreceğiz. Başarılı olacağımızı biliyoruz, çünkü Türkiye Yüzyılı olarak ilhamımızı zaferlerin kazanıldığı bu topraklardan alıyoruz” diye konuştu.

Millete hizmetkar olacaklarını kaydeden Başer, “Çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmadan, hiç durmadan, dinlenmeden çalışacağız” açıklamasında bulundu.