28.05.2023, Pazar
16 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Başer: İş insanlarıyla diyalog halinde olacağız

Başer: İş insanlarıyla diyalog halinde olacağız

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 3 Mayıs 2023 Çarşamba - 13:11Güncelleme: 3 Mayıs 2023 Çarşamba - 13:11
Başer: İş insanlarıyla diyalog halinde olacağız

AK Parti Milletvekili Adayı Ekrem Başer, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ve Türkiye Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Denizli şubelerini ziyaret ederek, iş insanlarıyla diyalog halinde olacaklarını söyledi.

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Ekrem Başer, seçim çalışmalarına devam ediyor. Başer, bu kapsamdan ilk olarak Denizli Sanayi Odası meclis toplantısına katıldı. Burada bir konuşma yapan Başer, Denizli’nin her zaman sanayi gücü ile ülkede parlayan bir yıldız olduğunu belirtti.

 

Üretimden ve ihracattan güç aldıklarını dile getiren Başer, “Denizli Sanayi Odamızın sanayi şehri Denizlimize katkıları çok büyük. Birlikte şehrimizi daha da ileri seviyelere taşıyacağız. Gücümüzü üretimden ve ihracattan alıyoruz. El ele gönül gönüle başta şehrimizin ve ülkemizin ekonomisini çok daha iyi noktalara taşıyacağız” dedi.

Ardından MÜSİAD ve TÜMSİAD Denizli şubelerini ziyaret eden Başer, burada iş insanlarıyla bir araya geldi. İş insanlarıyla her zaman diyalog içerisinde olacaklarını kaydeden Başer, bir iş insanı olarak her zaman birlikte olacaklarını ifade etti.

Başer, konuşmasında şunları söyledi:

“Sanayicisiyle, iş insanıyla, emekçisiyle yıllardır olduğu gibi şimdi de omuz omuza Türkiye Yüzyılı’na yürüyoruz. Bizim gayemiz şehrimizde eve ülkemizde herkes mutlu ve huzurlu olsun. Birlikte üretip, birlikte kazanalım. İnşallah çok daha ileriye hep birlikte gideceğiz. Bilime, teknolojiye, Anadolu irfanına hep güvendik. Bu topraklardan aldığımız güç ile dünyanın en büyük ekonomileri arasında çok daha iyi noktalara geleceğiz. Yeter ki gayemiz bir olsun. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Sen ben demeden, şehrimiz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz.”