Başer: Kapımız 7 gün 24 saat açık olacak – D20Haber
13.06.2024, Perşembe
26 °C / 43 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Başer: Kapımız 7 gün 24 saat...

Başer: Kapımız 7 gün 24 saat açık olacak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 6 Mayıs 2023 Cumartesi - 14:07Güncelleme: 6 Mayıs 2023 Cumartesi - 14:07
Başer: Kapımız 7 gün 24 saat açık olacak

AK Parti Milletvekili Adayı Ekrem Başer, partisinin düzenlediği mahalle buluşmalarına katıldı. Başer, burada yaptığı konuşmasında “Kapımız 7 gün 24 saat hemşehrilerimize açık olacak” dedi.

İş insanı ve AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Ekrem Başer, partisinin il başkanlığı tarafından düzenlenen Mahalle Buluşmaları etkinliği kapsamında Başkarcı ve Karşıyaka’da vatandaşlarla buluştu. Mahalle Buluşmalarına önceki dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, AK Parti Denizli milletvekilleri Cahit Özkan ve Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Başkanı Avni Örki, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz ile çok sayıda mahalle sakini katıldı.

“KİMSE KAYBETMEYECEK”

Burada bir konuşma yapan Başer, “AK Parti olarak hiç kimsenin şüphesi olmasın. 85 milyon insanımızla kazanacağız. Kimse kaybetmeyecek. Denizli ve Türkiye’de dalga dalga büyüyen hizmet seferberliğimiz artarak devam edecek. Kapımız 7 gün 24 saat hemşehrilerimize açık olacak. Geleceğin destanını birlikte yazacağız” dedi.

Haberin DevamıReklam
“ÇALIŞMAKTAN VAZGEÇMEYECEĞİZ”

Denizli’ye ve Türkiye’ye hizmet etmek için yola çıktığını söyleyen Başer, çalışmaktan vazgeçmeyeceğini dile getirdi. Başer, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Sizlerin bir evladı, kardeşi, arkadaşı, ağabeyi olarak çıktığım bu yolda taş üstüne taş koymaktan vazgeçmeyeceğim. Hep birlikte kazanmak için yorulmadan, durmadan çalışmaktan asla vazgeçmeyeceğim. Denizli’nin evladı olarak sizlerin desteği, güveni ve duasıyla inşallah sizlere hizmetkâr olacağım. Milletvekilliği anahtarı sizlerin elinde, eğer nasip olurda o anahtarı bana layık görürseniz sizlerin vekili olma şerefi ile onurlanacağım. Bu ülkeyi seven, bu millete hizmet aşkını yüreğinde taşıyan herkes gibi şehrimizi ve ülkemizi mutlu ve müreffeh yarınlara emin adımlarla taşıyacağım.”