28.05.2023, Pazar
16 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. AK Parti Milletvekili Adayı Başer: Bu...

AK Parti Milletvekili Adayı Başer: Bu bir seçim değil, beka meselesi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 23 Nisan 2023 Pazar - 15:04Güncelleme: 24 Nisan 2023 Pazartesi - 09:42
AK Parti Milletvekili Adayı Başer: Bu bir seçim değil, beka meselesi

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Ekrem Başer, seçim çalışmalarında 14 Mayıs tarihinin bir seçimden öte olduğunu söyleyerek, “Bu bir seçim değil, beka meselesidir” ifadesini kullandı.

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı iş insanı Ekrem Başer, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri öncesi ziyaret ve temaslarına ara vermeden devam ediyor. Başer, Ramazan Bayramı ziyaretleri kapsamında ilk olarak Hisar, Başkarcı ve Göveçlik mahallelerine gitti.

 

Daha sonra Güney, Buldan, Sarayköy ve Babadağ ilçelerini ziyaret ederek, vatandaşlar ile bir araya geldi. 14 Mayıs seçimlerinin ülkenin kaderi açısından çok önemli olduğunu belirten AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Ekrem Başer, şunları söyledi:

“Cumhur İttifakı, milletvekili seçimlerinden daha güçlü çıkacak. Tüm inancımız ve azmimiz bu yöndedir. Bizler AK Parti’nin tüm milletvekili adayları olarak seçim gününe kadar sahadaki çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bu seçimler sadece Cumhurbaşkanını veya milletvekillerini belirlemeye yönelik bir seçim değil. Bu bir seçim değil, beka meselesidir.”

Denizli genelinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşların büyük bir teveccühü ile karşılaştıklarını kaydeden Başer, “İnşallah 15 Mayıs sabahı da aynı güçlü irade iş başına gelerek ülkemizi daha müreffeh yarınlara taşıyacaktır. Her zaman milletimizin yanında yer aldık, birlik olduk çalıştık, bundan sonra da aynı gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygularla bir kez daha bizlere gönül veren hemşehrilerimize teşekkür ederim” dedi.