Başer’den ‘14 Mayıs seçimleri önemli’ açıklaması – D20Haber
23.06.2024, Pazar
25 °C / 42 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Başer’den ‘14 Mayıs seçimleri önemli’ açıklaması

Başer’den ‘14 Mayıs seçimleri önemli’ açıklaması

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 10 Mayıs 2023 Çarşamba - 12:49Güncelleme: 10 Mayıs 2023 Çarşamba - 12:49
Başer’den ‘14 Mayıs seçimleri önemli’ açıklaması

AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Ekrem Başer, 14 Mayıs seçimlerinin önemli olduğunu belirterek, “85 milyon vatandaşımızın hep birlikte kazanabilmesi ve mutlu olması adına her türlü fedakârlığı yapacağız” dedi.

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilli seçimlerine sayılı günler kala, AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Ekrem Başer çalışmalarını sürdürüyor. İlçeler, fabrikalar, büyük işletmeler, esnaf ziyaretleri, sivil toplum kuruluşları, pazar yerleri, vatandaşların özel davetleri ve mahalle buluşmalarına katılarak vatandaşlarla bir araya gelen Başer, projeleri hakkında bilgiler veriyor.

 

Vatandaşlardan gelen istek, öneri ve sorunları dinleyen Başer, hem Türkiye’de hem de Denizli’de yapılan yatırımları anlatarak, Türkiye Yüzyılı vizyonu çerçevesinde gerçekleştirmek istediklerini aktarıyor.

Haberin DevamıReklam
14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçimlerinin çok önemli olduğunu dile getiren Başer, Türkiye’nin istikrarlı, güçlü ve kararlı yürüyüşüne kesinlikle devam edeceğine inandığını söyledi. Denizli’nin ve Türkiye’nin müreffeh yarınlara ulaşması için omuz omuza çalışacaklarını kaydeden Başer, şunları söyledi:

“85 milyon vatandaşımızın hep birlikte kazanabilmesi ve mutlu olması adına her türlü fedakârlığı yapacağız. Her şey Denizlimiz, Türkiyemiz ve aziz milletimiz için. Asla durmayacağız, gece gündüz demeden gayret edeceğiz. Milletimizin menfaati bizim için her şeyden önce geliyor. 14 Mayıs’ta 21 yıllık kazanımlarımızı daha da öteye taşıyarak cumhuriyetimizin 100. yılına yakışan bir şekilde Türkiye’nin güven, huzur, refah içinde güçlü yarınlarımıza ulaştırmak adına hep beraber var gücümüzle çalışacağız.”