28.05.2023, Pazar
16 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Güngör: Yeni zaferle yola devam edeceğiz

Güngör: Yeni zaferle yola devam edeceğiz

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 13 Mayıs 2023 Cumartesi - 11:11Güncelleme: 13 Mayıs 2023 Cumartesi - 11:12
Güngör: Yeni zaferle yola devam edeceğiz

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, yarın (14 Mayıs Pazar) yapılacak seçimden yeni bir zaferle çıkarak yola devam edeceklerini belirtti.

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, yazılı açıklamasında, Türkiye'nin son yıllarda çeşitli zorluklarla karşı karşıya kaldığını, ancak AK Parti hükümetleri sayesinde önemli başarılara imza atıldığını savundu. Türkiye’nin AK Parti dönemiyle birlikte kalkındığını, güçlenip dünya ülkeleri arasında saygın bir yer edindiğini kaydeden Güngör, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Üreten, gelişen, büyüyen, haksızlıklar karşısında dimdik duran, politik istikrarsızlıkların, ekonomik krizlerin, uluslararası baskıların, terörün altında ezilmeyen bir Türkiye. Sosyal devletin güçlendirildiği, gıptayla bakılan, güçlü lideriyle, oyun kurucu bir Türkiye’den artık geriye dönüş yok. Türkiye Yüzyılı’nda Türkiye için buradayız ve kazanacağız. Son 21 yılda neyi başardıysak el birliği, gönül birliği içinde başardık inşallah 14 Mayıs’ta yeni bir zaferle doğru adımlarla yola devam edeceğiz.”

Yarın yapılacak seçimden başarıyla çıkacaklarını belirten Güngör, “AK Parti olarak, Türkiye'nin kalkınması ve güçlenmesi için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Milletimizden aldığımız güçle seçimleri kazanacağız ve ülkemizi daha ileriye taşıyacağız. Çok kıymetli bir kararın arifesindeyiz. Bağımsızlıktan, Türkiye'nin büyümesinden, ülkemizin birliğinden, dirliğinden yana olacağız. Türkiye'nin her alanda gelişmesi ve kalkınması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 14 Mayıs seçimleri, Türkiye'nin geleceği için hayati bir adımdır. Milletimizin desteğiyle, güçlü bir Türkiye için istikrar diyeceğiz. 14 Mayıs inşallah hepimizin bayramı, gurur günü, Türk demokrasisinin şöleni olacak” ifadelerini kullandı.