Güngör ve Başer, Mermer Fuarı’nda – D20Haber
23.06.2024, Pazar
25 °C / 42 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Güngör ve Başer, Mermer Fuarı’nda

Güngör ve Başer, Mermer Fuarı’nda

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 30 Nisan 2023 Pazar - 15:41Güncelleme: 30 Nisan 2023 Pazar - 15:43
Güngör ve Başer, Mermer Fuarı’nda

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör ve AK Parti Milletvekili adayı Ekrem Başer, İzmir'de düzenlenen Mermer Fuarı’na katıldı. Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'na katılan Denizli firmalarının stantlarını ziyaret eden Güngör ve Başer, başarı dileklerini iletti.

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör ve AK Parti Milletvekili adayı Ekrem Başer, Marble İzmir’de açtıkları stantlarda ürünlerini görücüye çıkaran 67 Denizli firmasının temsilcilerini ayrı ayrı ziyaret etti. Güngör ve Başer, doğaltaş sektörünün Denizli ekonomisi için önemine dikkat çekerek, sağladığı ihracat ve istihdamı dile getirdi.

 

GÜNGÖR: DENİZLİ ÖNCÜ BİR İL

Denizli’nin mermer ve doğaltaş ihracatında Türkiye’nin önde gelen kentlerinden olduğuna vurgu yapan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Denizli’nin doğal taş sektöründeki konumunu ve önemini Marble İzmir Fuarı’nda da gösteriyoruz. Bu sektör, ülkemiz ekonomisi için önemli bir yere sahip ve Denizli de bu alanda öncü bir ilimiz. Fuarda, Denizli’deki firmalarımızın ürünlerini sergilemeleri ve uluslararası alanda tanıtımlarını yapmaları büyük bir önem taşıyor. Bizler de AK Parti olarak bu sektörün gelişimine katkı sağlamak için her zaman yanlarında olacağız. Her zaman sizinleyiz” dedi.

Haberin DevamıReklam
BAŞER: POTANSİYELİ EN İYİ ŞEKİLDE KULLANMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

AK Parti Milletvekili Adayı Ekrem Başer ise, “Denizli, doğal taş sektörüyle öne çıkan bir ilimiz. Bu sektör, Denizli’nin ekonomisi için önemli bir yere sahip. Marble İzmir Fuarı da bu sektörün gelişimine katkı sağlıyor. Fuarda, Denizli’deki firmalarımızın çalışmalarını yakından inceleyerek desteklerimizi sunuyoruz. Bu sektörün ülkemiz için önemli bir potansiyeli var ve bizler de AK Parti olarak bu potansiyeli en iyi şekilde kullanmak için çalışıyoruz. Her platformda kazanan Denizlimiz, ülkemiz olsun diye gayret ediyoruz” diye konuştu.

Fuarda yer alan Denizlili firmaların temsilcileri de ziyaretlerinden dolayı Güngör ve Başer’e teşekkür etti. Fuarın, Denizli’deki doğal taş sektörünün tanıtımı için önemli bir fırsat olduğunu belirten firma yetkilileri, bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.