Güngör: AK Parti yenilendikçe güçlenen harekettir – D20Haber
18.06.2024, Salı
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Güngör: AK Parti yenilendikçe güçlenen harekettir

Güngör: AK Parti yenilendikçe güçlenen harekettir

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 5 Ekim 2023 Perşembe - 13:28Güncelleme: 5 Ekim 2023 Perşembe - 13:28
Güngör: AK Parti yenilendikçe güçlenen harekettir

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, AK Parti’nin kuruluşundan itibaren yenilendikçe güçlenen bir dava hareketi olduğunu ifade etti.

AK Parti’nin 7 Ekim’de yapılacak büyük kongresiyle ilgili açıklamada bulunan Güngör, 14 Ağustos 2001’de Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti’nin 3 Kasım 2002’den bu yana girdiği her seçimde milletin teveccühünü kazandığını belirtti.

“Partimiz gösterilen bu güveni karşılıksız bırakmayarak eğitimden sağlığa, enerjiden ulaşıma, turizmden tarıma, kısacası her alanda Türkiye’ye sayısız eser ve hizmet kazandırmıştır” diyen Güngör, şunları kaydetti:

“22 yıllık siyasi tarihinin istisnasız her gününü millete hizmet yolunda harcayan AK Parti, bugüne kadar birçok sınavdan geçmiş, tarihte benzerine pek rastlanmayan badireler atlatmıştır. Bu badirelere karşı her defasında milli iradeye koşmuş, sandıktan başka iktidar yolu tanımamıştır.

Haberin DevamıReklam
Yaklaşık çeyrek asırdır 7 genel seçim, 4 yerel seçim, 3 referandum ve 3 cumhurbaşkanlığı seçimi olmak üzere toplam 17 kez milletimizin huzuruna çıkıp tümünden zaferle ayrılan partimizin bu başarılarının arkasında yatan en önemli unsurlardan bir diğeri ise dinamik kalmayı başarabilmesidir.

AK Parti yenilendikçe güçlenen bir dava hareketi olmuştur. Nice başarılar ve seçim zaferlerine rağmen bizler her defasında kan tazelemeyi adeta kendimize bir vazife olarak biliyoruz. Değişimi dilinden düşürmeyenlerin ise koltuklarına nasıl sıkı sıkıya sarıldıklarına, karanlıkta ıslık çalarcasına sorumluluk almadan nasıl birbirlerini suçladıklarına hep birlikte şahitlik ediyoruz.”