AK Parti adayları Başer ve Pekdemir, DSO’da projelerini anlattı – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. AK Parti adayları Başer ve Pekdemir,...

AK Parti adayları Başer ve Pekdemir, DSO’da projelerini anlattı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 16 Mart 2024 Cumartesi - 17:07Güncelleme: 16 Mart 2024 Cumartesi - 17:08
AK Parti adayları Başer ve Pekdemir, DSO’da projelerini anlattı

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi ve Pamukkale Belediye Başkan Adayları Ekrem Başer ile Halil Pekdemir, Denizli Sanayi Odası (DSO) Meclis Toplantısı'nda sanayicilerle bir araya gelip projelerini anlattı.

AK Parti’nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer ile Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, DSO Meclis Toplantısı’nda sanayicilerle bir araya geldi.

Toplantıda ilk sözü alan Merkezefendi Belediye Başkanı Ekrem Başer Başer, kendisini yeni jenerasyon siyasetçisi olarak tanıttı ve sanayicilere “İçinizden gelen bir kardeşinizim” dedi. Kendisine göre verilmesi durumunda Merkezefendi'yi modern bir yaşam alanına dönüştürmeyi hedeflediğini söyleyen Başer, bölgenin potansiyelini en iyi şekilde kullanıp, sürdürülebilir kalkınma ve yaşam kalitesini artırmayı amaçladığına ifade etti.“YOLUNUZDA YOLDAŞ OLMAYA GELİYORUM”

Merkezefendi’de toplumun çeşitli kesimlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak projelerinin olduğunu ve geliştirmeye de devam ettiğini anlatan Başer, katılımcı bir yönetim anlayışını benimsediğinin altını çizerek projelerinden bahsetti ve konuşmasını “Ben sizlere başkan olmaya değil kardeş ve yolunuzda yoldaş olmaya geliyorum. Desteklerinizi bekliyorum” diyerek tamamladı.

“HİZMET İÇİN ALTYAPISI HAZIR BİR ADAYIM”

2001 yılından beri siyasetin içinde olduğunu, bu süre içinde il başkan yardımcılığı yaptığını, büyükşehir belediyesinde görev aldığını ve İl Genel Meclis Başkanlığı yaptığını anlatan Pekdemir, “Tecrübelerimi Pamukkale’deki vatandaşlarıma hizmet olarak götürmek istiyorum” dedi.

İl Genel Meclis Başkanlığı döneminde sadece Pamukkale’de değil tüm bölgenin sorunlarına yakından tanık olduğunu, birçok konuda vatandaşların sorunlarına çare olan hizmetleri sunduklarını anlatan Pekdemir, bölgedeki sorunlara ilgili çözüm odaklı projeler hazırladığını, görev verilmesi durumunda Pamukkale’de yerel halkın katılımını ve desteğini sağlayarak, belediyecilik hizmetlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yürütmeyi planladığını söyledi.