Pekdemir’den ‘Pamukkale’yi ortak akılla birlikte’ yöneteceğiz çağrısı – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
13 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. POLİTİKA
  4. /
  5. POLİTİKA
  6. /
  7. Pekdemir’den ‘Pamukkale’yi ortak akılla birlikte’ yöneteceğiz...

Pekdemir’den ‘Pamukkale’yi ortak akılla birlikte’ yöneteceğiz çağrısı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Şubat 2024 Pazar - 14:22Güncelleme: 25 Şubat 2024 Pazar - 14:24
Pekdemir’den ‘Pamukkale’yi ortak akılla birlikte’ yöneteceğiz çağrısı

Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı AK Partili Halil Pekdemir, göreve geldiklerinde ilçeyi ortak akılla ve ilçe halkıyla birlikte yöneteceklerini belirtti.

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir seçim çalışmaları doğrultusunda yaptığı ziyaretlerde bir araya geldiği vatandaşlara sık sık Pamukkale'yi yeni dönemde ortak akılla ve birlikte çalışarak yönetme çağrısında bulunuyor.

Çağrısı vatandaştan olumlu tepki alan Pekdemir, 31 Mart'tan sonra Pamukkale Belediyesinin daha katılımcı, halkla iç içe bir şekilde yönetileceğinin altını çiziyor.

Pamukkale'yi sokak sokak gezen ve yaşanan sorunlar hakkında bilgi alan AK Parti adayı Halil Pekdemir, toplantılarında ve ziyaretlerinde ilçenin yaşam standartlarının yükseltilmesi için yoğun çaba sarf edileceğinin dile getiriyor.

İlçenin kalabalık bir nüfusa sahip olduğuna ve yapılaşmanın diğer bölgelerden daha eski kaldığına dikkati çeken Cumhur İttifakı'nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı, “İlçemiz için bölgesel yaşam standardını artırmamız ve eşitlememiz gerekiyor” dedi.

Pamukkale'deki her mahallenin ayrı bir özelliğe sahip olduğunu ve bu bilinçle özel çalışmalar yapılması gerektiğini de belirten Halil Pekdemir, hemen hemen her seçmene “31 Mart’tan sonra sorunlarımızı halkımızla birlikte çözme amacındayız. Çünkü dertleri sorunları en iyi bilen ve içinde yaşayanlar onlar. Benim hizmet anlayışım ‘ortak akıl’ olacak. Yani ilçemizi daha yaşanılır bir yerleşim yeri yapabilmek için onlarla birlikte kararlar alacak ve onların da iştiraki ile sorunlarımızın çözülmesi yönünde çalışmalar yapılacak” çağrısında bulunuyor.