Pamukkale evlenen çiftler için özel fotoğraf stüdyosu gibi – D20Haber
23.06.2024, Pazar
25 °C / 42 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KÜLTÜR-SANAT-TURİZM
  4. /
  5. PAMUKKALE-HİERAPOLİS
  6. /
  7. Pamukkale evlenen çiftler için özel fotoğraf...

Pamukkale evlenen çiftler için özel fotoğraf stüdyosu gibi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 2 Kasım 2023 Perşembe - 12:16Güncelleme: 2 Kasım 2023 Perşembe - 12:17
Pamukkale evlenen çiftler için özel fotoğraf stüdyosu gibi

Denizli'de, yerli ve yabancı turistlerin her dönem yoğunluk oluşturduğu Pamukkale Travertenleri, düğün fotoğrafı için gelen çiftlere açık hava stüdyosuna dönüşüyor.

Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında bulunan Pamukkale dört mevsim turist çekmeye devam ediyor. Şifalı termal suyun oluşturduğu eşsiz güzellikteki travertenleri ve çevresindeki antik kentleri gezen misafirler, yaz kış sıcaklığı 36 derece olan antik havuza da girebiliyor.

Beyaz travertenler, son yıllarda doğal bir fotoğraf stüdyosu olarak gelin ve damatlar tarafından tercih ediliyor. Özellikle gün batımında Pamukkale’ye gelen çiftler, eşsiz güzellik karşısında en özel günlerinin fotoğraflarını çektiriyor.

Haberin DevamıReklam
Düğünlerinde dış çekim yeri olarak Pamukkale’yi tercih eden Hale İlhan, en özel günlerini burada taçlandırdıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

Arkadaşlarıyla daha önceden Pamukkale’ye çok geldiklerini, düğün fotoğraflarının da burada olmasını istediklerini anlatan Hale İlhan, “Albümümüzde yer alan fotoğrafların burada çekilmesini istedik. Daha sonra antik kente gittik. Tarihi kalıntılar arasında en güzel günümüzü ölümsüzleştirme fırsatımız oldu. Burası dünyanın en güzel fotoğraf çekim alanlarından biri, eşsiz doğal bir stüdyo” diye konuştu.

Pamukkale’de iki beyazı bir araya getirdiğini dile getiren damat Muhammed İlhan ise “Eşimin gelinliği ile Pamukkale’nin beyazı bir araya gelince daha eşsiz görüntüler oluştu. Burayı tercih ettiğimiz için çok mutluyuz. Herkese tavsiye ediyoruz” ifadelerini kullandı.

DENİZLİ (AA)