Serenad Bağcan, kırık burunla konser verdi – D20Haber
21.02.2024, Çarşamba
7 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KÜLTÜR-SANAT-TURİZM
  4. /
  5. MÜZİK-TİYATRO-SİNEMA
  6. /
  7. Serenad Bağcan, kırık burunla konser verdi

Serenad Bağcan, kırık burunla konser verdi

A- A+
Engin ÜNAL / D20HABER
Yayınlanma: 13 Aralık 2023 Çarşamba - 15:00Güncelleme: 13 Aralık 2023 Çarşamba - 15:00
Serenad Bağcan, kırık burunla konser verdi

Denizli Sanayi Odasının (DSO) 50. kuruluş yılı kutlama programında sahne alan sanatçı Serenad Bağcan, kırık burun ile konser verdi.

DSO’nun 50. kuruluş yıldönümü kutlamaları renkli geçti. Programda Serenad Bağcan ve Şef İbrahim Yazıcı yönetimindeki Olten Filarmoni Orkestrası da davetlilere müzik ziyafeti çekti.

Mağusa Limanı, Bülbül, Pamuk İpliği, Batum ve repartuarındaki diğer şarkıları seslendiren Serenad Bağcan, kulaklarını pasını giderdi. Salonu dolduran davetliler, ara ara sanatçının şarkılarına eşlik etti, alkışlarla tempo tuttu.

Başarılı performansı ile tam bir müzik ziyafeti çeken sanatçı, başından geçen kazayı da anlattı. Serenad Bağcan, Zülfü Livaneli ile Yunanistan programı dönüşünde evine gittiğini, bu sırada dengesini kaybedip yere düştüğünü ve burnunda kırık oluştuğunu söyledi.

Haberin DevamıReklam
Konsere hazırlanırken makyajını yapmakta bile zorlandığını ve acı çektiğini ifade eden Serenad Bağcan, çektiği acıyı belli etmeden konserini tamamlamaya çalıştığını söyledi.

Fazıl Say’a ait Nazım Hikmet Oratoryosu ve Metin Altıok Ağıtları’nı söyleyecek olan solistin gelmemesi üzerine koro şefi tarafından teşvik edilerek sahne alan ve ilk deneyimini böyle yaşayan sanatçı, Türk Halk Müziği ve Anadolu rock tarzı şarkılarıyla tanınan Selda Bağcan’ın yeğeni.