17.10.2021, Pazar
11 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KÜLTÜR-SANAT-TURİZM
  4. /
  5. MÜZİK-TİYATRO-SİNEMA
  6. /
  7. Kısa film senaryo yarışması ödülleri sahiplerini...

Kısa film senaryo yarışması ödülleri sahiplerini buldu

Haber Merkezi - 9 Mayıs 2017 Salı - 10:23 Kısa film senaryo yarışması ödülleri sahiplerini buldu

Pamukkale Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi tarafından düzenlenen “Üniversite Yaşamıyla Değişen İnsan” temalı kısa film senaryo yarışmasında birinciliği “Genç ve Ötesi” adlı kısa film senaryosuyla Mimarlık Bölümü öğrencisi Alper Akgül kazandı.

A- A+

Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılan ödül törenine, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Süleyman İnan, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Murat Zengin ve Yrd.Doç.Dr. Gözde Kan Ülkü, dereceye giren senaryoların filmleştirilmesine katkı sağlayan yapımcı Engin Akhisar, sponsor firma temsilcileri, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Haberin DevamıReklam

Yarışmada birinciliği “Genç ve Ötesi” adlı kısa film senaryosuyla Mimarlık Bölümü öğrencisi Alper Akgül, ikinciliği “Mitoz” adlı kısa film senaryosuyla Mimarlık Bölümü öğrencileri Merve Osal ve Betül Erdemir alırken, yine aynı bölümden Sevcan Biçen’e ise katılım belgesi verildi.

Filmlerin barkovizyonda gösteriminin ardından Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğretim üyeleri tarafından katılımcılara mini bir müzik ziyafeti sunuldu.