17.10.2021, Pazar
11 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu

Genç tiyatrocuların gala gecesi

Haber Merkezi - 24 Mayıs 2017 Çarşamba - 23:14 Genç tiyatrocuların gala gecesi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün düzenlediği "Liseler arası 3. Tiyatro Şenliği", gala ve ödül gecesiyle sona erdi. Bir hafta devam eden tiyatro şenliğinde, merkez ve ilçelerde 8 lisenin hazırladığı 8 oyun sergilendi.

A- A+

Liseler arası 3. Tiyatro Şenliği’nin gala ve ödül gecesi, Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda gerçekleştirildi. Galaya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, tiyatro şenliğine katılan okulları yöneticileri, davetliler ve öğrenciler katıldı.

Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, burada yaptığı konuşmada, ”Gençlik Haftası dolayısıyla Genç Denizli kulübümüz, kendi içerisinde ki faaliyetlerinin yanı sıra tiyatroyu sevdirmek ve tiyatroya sahip çıkmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenledi. Sizler de elinizden geldiğince bu alandaki kabiliyetlerinizi sergilediniz. Bizler de bundan çok memnunuz. Hepinizin ellerine ve gönüllerine sağlık” dedi.

Haberin DevamıReklam

9 DALDA ÖDÜL VERİLDİ

Konuşmanın ardından ödül törenine geçildi. Bu kapsamda, “jüri özel ödülü” Anafartalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Ebubekir Ağdaş’a, “en iyi komedi yardımcı kadın oyuncu ödülü” Nalan Kaynak Anadolu Lisesi’nden Havva Kübra Gözlükavak’a, “en iyi komedi kadın oyuncu ödülü” Denizli Lisesi’nden Raziye Sardoğan’ a, “en iyi kadın yardımcı oyuncu ödülü” İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi’nden Meftune Kalemoğlu’na, “en iyi komedi yardımcı erkek oyuncu ödülü” İbrahim Cinkaya Sosyal bilimler Lisesi’nden Furkan Karaca’ya, “en iyi komedi erkek oyuncu ödülü” İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi’nden Bekirhan Topaloğlu’na, “en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülü”

Nalan Kaynak Anadolu Lisesi’nden Mehmet Kağan Kurt’a, “en iyi erkek oyuncu ödülü” Nalan Kaynak Anadolu Lisesi’nden Sait Baki Karahan’a ve “en iyi kadın oyuncu ödülü” Seviye Okulları’ndan Emine Melike Alabaş’a verildi.