6 yeni film gösterime giriyor – D20Haber
19.05.2024, Pazar
18 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu

6 yeni film gösterime giriyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 23 Mart 2023 Perşembe - 12:03Güncelleme: 23 Mart 2023 Perşembe - 12:03
6 yeni film gösterime giriyor

Denizli’deki sinema salonlarında bu hafta üçü yerli olmak üzere, komedi, animasyon, aksiyon ve korku türlerinde 6 yapım vizyona girecek.

Sinemaseverler bu hafta, “Özel Bir Hediye”, “Sekiz Dağ”, “Kestik Babacım”, “Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba-To the Swordsmith Village”, “Gerçek Cinler 2″ ve “Motelde Katliam” isimli filmleri izleyebilecek. Filmlerle ilgili kısa bilgiler şöyle:

“ÖZEL BİR HEDİYE”

Fransız yönetmen James Huth’ın yönetmen koltuğunda oturduğu başrollerini Jamel Debbouze, Daniel Auteuil ve Alice Belaidi’nün paylaştığı “Özel Bir Hediye” filmi vizyona girecek.

Fransız yönetmen James Huth’ın yönetmen koltuğunda oturduğu “Özel Bir Hediye” filminin başrollerini Jamel Debbouze, Daniel Auteuil ve Alice Belaidi paylaştı.

Sosyal sınıf çatışmalarının işlendiği komedi türündeki Fransız yapımı filmin konusu şöyle:

“Komşuları, ailesi ve eşi Alice ile Paris’in toplu konutlarında yaşayan Sami, temiz kalpli ancak aklı bir karış havada bir adamdır. Bir gün Fransa’nın en zengin adamı Philippe Etienne, Sami’nin çalıştığı alışveriş merkezini oğlunun doğum günü için kapatır ve hediye olarak ne isterse almasını söyler. Alexandre ise kendine oyuncak olarak, gece bekçisi Sami’yi seçer.”

“SEKİZ DAĞ”

Haberin DevamıReklam
Belçika, Fransa, İtalya ortak yapımı “Sekiz Dağ”, Alp dağlarının benzersiz doğası ve şartlarında, çocukken tanışan Pietro ile Bruno’nun dostluk hikayesini konu alıyor.

Felix van Groeningen ile Charlotte Vandermeersch’nin yönettiği dram türündeki filmde, Alessandro Borghi, Luca Marinelli, Filippo Timi ile Cristiano Sassella rol alıyor.

“KESTİK BABACIM”

“Kestik Babacım”, günlük yaşamlarında sıkı dost olan yönetmen, senarist ve aktör üçlüsünün, bir aşk filmi çekme gayretini aktarıyor.

Komediseverleri sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen filmin yönetmenliğini Atakan Şatıroğlu üstlendi. Filmin başrollerini Erman Erbek, Yağmur Sevgi Koysal, Ceyhun Tutal ve Berkay Berkman paylaştı.

HAFTANIN KORKU VE ANİMASYON FİLMLERİ

Japon yapımı animasyon film, “Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba-To the Swordsmith Village”in yönetmen koltuğunda Haruo Sotozaki oturuyor.

Onur Aldoğan’ın yönettiği yerli korku filmi “Gerçek Cinler 2″de Gizem Noyan, Lara Fandaklı, Onur Aldoğan ile Sinan Taşkan rol aldı.

Yönetmenliğini Murat Kuşçu ve Feyza Aydın Kılıç’ın yaptığı korku filmi “Motelde Katliam”ın oyuncu kadrosunda Feyza Aydın Kılıç, Aleyna Kılıç, Bülent Mert ve Şevki Özcan yer aldı.