25.03.2023, Cumartesi
9 °C / 22 °C Denizli Hava Durumu

Sinemaseverler 5 film izleyecek

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 23 Şubat 2023 Perşembe - 15:38Güncelleme: 23 Şubat 2023 Perşembe - 15:39
Sinemaseverler 5 film izleyecek

Denizli'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 5 film sinemaseverlerle buluşacak.

Sinemaseverler, bu hafta “Ant-Man ve Wasp: Quantumania”, “Lamborghini: Efsanenin Arkasındaki Adam”, “Arı Maya 3: Altın Küre”, “Cin Sureti” ve “Batıl 2” isimli filmleri izleyebilecek. Filmlerle ilgili kısa bilgiler şöyle:

“ANT-MAN VE WASP: QUANTUMANİA”

Peyton Reed’in yönetmenliğini yaptığı, Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Jonathan Majors’un başrollerini paylaştığı “Ant-Man ve Wasp: Quantumania”, aksiyon ve macera tutkunlarını sinema salonlarına çekmeyi hedefliyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin beşinci fazının ilk filmi olan yapım, “Avengers: Endgame” sonrası insanlar arasındaki popülerliğinin keyfini çıkaran Scott Lang, yani Ant-Man’in, kızının yaptığı bir sinyal gönderici aracılığıyla bu sefer tüm ailesiyle birlikte Kuantum Alemi’ne geçişini konu ediniyor.

“LAMBORGHİNİ: EFSANENİN ARKASINDAKİ ADAM”

Haberin DevamıReklam

“Çarpışma” ve “Milyonluk Bebek” filmlerinin yapımcısı Bobby Moresco’nun yönetmen koltuğuna oturduğu “Lamborghini: Efsanenin Arkasındaki Adam”, Lamborghini ve Ferrari arasındaki bitmeyen rekabeti sinema perdesine taşıyacak.

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Frank Grillo’nun, Lamborghini markasının kurucusu Ferruccio Lamborghini’ye hayat verdiği filmde Emmy adayı Gabriel Byrne ve Oscar ödüllü Mira Sorvino da yer alıyor.

Dünyanın hayran kaldığı modellerin ve ünlü boğa armasının sahibi Lamborghini efsanesinin nasıl ortaya çıktığıyla yola çıkılan filmde, dünyaca ünlü bir markaya dönüşmesinin hikayesi anlatılıyor.

“ARI MAYA 3: ALTIN KÜRE”

Noel Cleary yönetmenliğindeki haftanın animasyonu “Arı Maya 3: Altın Küre”, karınca prensesi kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişen Arı Maya ve arkadaşı Willi’nin maceralarını odağına alıyor.

Haftanın yerli korku filmleri

Bir köyde vuku bulan bir cin vakasını konu edinen Burak Küçük’in filmi “Cin Sureti” ile Bedel Art’ın yönettiği “Batıl 2”, haftanın yerli korku filmleri olarak beyaz perdedeki yerini alacak.