02.10.2022, Pazar
21 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KÜLTÜR-SANAT-TURİZM
  4. /
  5. MÜZİK-TİYATRO-SİNEMA
  6. /
  7. Denizli’de bu hafta 6 film vizyona...

Denizli’de bu hafta 6 film vizyona girdi

Haber Merkezi - 26 Ağustos 2022 Cuma - 11:34 Denizli’de bu hafta 6 film vizyona girdi

Denizli’deki sinema salonlarında bu hafta ikisi yerli altı film vizyona girdi. Gösterime çıkan yapımlardan birisi de Bruce Willis'in son filmi "Son Çıkmaz".

A- A+

Sinemaseverler, bu hafta “Son Çıkmaz”, “İllüzyon”, “After: Mutluluk”, “Alem-i Cin 3: Salgın”, “Periler Ülkesi” ve “Karagöz: Yar Bana Bir Eğlence” isimli filmleri izleyebilecek. Filmlerle ilgili kısa bilgiler şöyle:

“SON ÇIKMAZ”

Bruce Willis ve Ashley Greene’nin başrollerini paylaştığı “Son Çıkmaz”, peşine düşen adamlardan kurtulmaya ve kızını korumaya çalışan eski bir polis şefinin hikayesini beyaz perdeye aktarıyor.

Bill Lawrence’ın senaryosunu yazdığı filmde, Michael Sirow, Stacey Danger ve Massi Furlan gibi isimler de rol aldı.

Gerilim ve aksiyon sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen yapımın yönetmenliğini Mike Burns üstlendi.

“İLLÜZYON”

Giga Agladze’nin yönetmenliğini üstlendiği “İllüzyon”, hastalığı nedeniyle gerçek üstü bir hayal dünyasına dahil olan bir adamın yaşadıklarını konu ediyor.

Haberin DevamıReklam

Gerilim, dram ve gizem unsurlarını barındıran Gürcistan yapımı filmin başrollerini Jim Sturgess, Andreja Pejic, Antonia Campbell-Hughes, Roger Ashton-Griffiths ve Billy Barratt paylaştı.

“AFTER: MUTLULUK”

Castille Landon’ın yönettiği; Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin’in başrollerini paylaştığı “After: Mutluluk”, ilişkilerinin dönüm noktasındaki iki gencin hikayesini işliyor.

“ALEM-İ CİN 3: SALGIN”

Dilara Ilgaz, Bulut Genç, Ulukan Ağdaş, Naz Gedik ve Yaren Oktay’ın rol aldığı “Alem-i Cin 3: Salgın” adlı korku filmini Gökhan Arı yönetti.

HAFTANIN ANİMASYON FİLMLERİ

Aina Jarvine ve Federico Milella’nın yönettiği “Periler Ülkesi” ile Murat Karahüseyinoğlu’nun filmi “Karagöz: Yar Bana Bir Eğlence” filmleri ise animasyon tutkunlarını sinema salonlarına çekmeyi amaçlıyor.