Beyaz perdede 9 yeni film seyirciyle buluşacak – D20Haber
23.06.2024, Pazar
25 °C / 42 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KÜLTÜR-SANAT-TURİZM
  4. /
  5. MÜZİK-TİYATRO-SİNEMA
  6. /
  7. Beyaz perdede 9 yeni film seyirciyle...

Beyaz perdede 9 yeni film seyirciyle buluşacak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 3 Ağustos 2023 Perşembe - 13:41Güncelleme: 3 Ağustos 2023 Perşembe - 13:41
Beyaz perdede 9 yeni film seyirciyle buluşacak

Denizli’deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli olmak üzere 9 film vizyona girecek.

Beyaz perdeden bu hafta “İnadıyla Şampiyon”,”Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası”,”Meg 2: Çukur”, “Nefes Alma”,”Orman Çocuğu: Güç Uyanıyor”, “Venüs’te Görüşürüz”, “Mir Anka”, “Başkalarının Çocukları” ve “Rubinin Ailesi isimli filmler yansıyacak. Filmlerle ilgili kısa bilgiler şöyle:

“İNADIYLA ŞAMPİYON”

Bedran Güzel’in yönettiği yapımda, müsabakalardaki devre arası konuşmalar, soyunma odasında yaşananlar, deplasman yolculukları, taraftar öyküleri ve şampiyonluk kutlamalarının perde arkasına ilişkin görüntüler yer alıyor.

“NİNJA KAPLUMBAĞALAR: MUTANT KARGAŞASI”

Klasik çizgi roman serisinin animasyon film uyarlaması olan “Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası”, hem animasyon tutkunlarının hem de çocukların ilgisini çekmeyi amaçlıyor.

Seth Rogen imzalı, Kyler Spears ve Jeff Rowe’nin yönetmen koltuğunda olduğu film, normal gençler olarak kabul edilmek için yola çıkan kaplumbağa kardeşlerin mücadelesini anlatıyor.

“MEG 2: ÇUKUR”

İlki 2018 yılında gösterime giren ve gişe rekorları kıran “The Meg” devam filmi ile geri dönüyor. Korku, gerilim ve aksiyonu bir araya getiren “Meg 2: Çukur”, tarih öncesi köpek balığı Meg’lere karşı mücadele eden bir araştırma ekibinin hikayesini ele alıyor.

Jason Statham’ın ve Jing Wu’nun başrolde olduğu yapım, Steve Alten’in “The Trench” romanından uyarlandı.

“NEFES ALMA”

Lucky McKee yönetmenliğinde vizyona girecek “Nefes Alma”, yürüyüş yaparken kaybolup yaşlı bir adamın kapısını çalan genç bir adamın hikayesini anlatıyor.

Haberin DevamıReklam
Gerilim türündeki yapımın başrolünde “Nefesini Tut” filminden hatırlanan Stephen Lang yer alıyor.

ORMAN ÇOCUĞU: GÜÇ UYANIYOR”

Haftanın bir diğer animasyon filmi “Orman Çocuğu: Güç Uyanıyor”, kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulan orman çocuğu Kaka’nın hikayesini anlatıyor.

Çin yapımı filmin yönetmenliğini Xuhui Xing üstleniyor.

“VENÜS’TE GÖRÜŞÜRÜZ”

Virginia Gardner, Alex Aiono ve Rob Estes’in oyuncu kadrosunda bulunduğu “Venüs’te Görüşürüz” ölmekte olan 18 yaşındaki bir kızın biyolojik annesinin izini sürmek için Avrupa’ya gitmesini ele alıyor.

Romantik ve dram türündeki yapımın senaryosunu Victoria Vinuesa kaleme aldı.

“MİR ANKA”

Ekrem Düzgünoğlu’nun senaryosunu yazıp, yönettiği haftanın korku filmlerinden “Mir Anka”, Karnoha cin kabilesinin en azılısı olan Anka’nın bir müzisyen grubuna musallat olmasını anlatıyor.

“BAŞKALARININ ÇOCUKLARI”

Bir Fransız draması olan “Başkalarının Çocukları”, kendini işine adamış bir lise öğretmeni ve endüstriyel tasarımcı bekar bir baba arasında yaşanan buruk bir aşk hikayesini anlatıyor.

Rebecca Zlotowski’nin yönettiği filmde, Virginie Efira, Roschdy Zem ve Chiara Mastroianni rol alıyor.

“RUBİNİN AİLESİ”

Mısır yapımı, komedi ve dramı bir araya getiren “Rubinin Ailesi” filmi, modern hayata küsen bir adam ve ailesinin hikayesi konu ediniyor.

Bu hafta ayrıca “John Wick: Chapter 4” ve “Şeytanın Düşmanı” filmleri de yeniden gösterimde olacak.