Denizli’nin turizm değerleri tanıtılıyor – D20Haber
21.04.2024, Pazar
9 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. KÜLTÜR-SANAT-TURİZM
  4. /
  5. KÜLTÜR-SANAT-TURİZM
  6. /
  7. Denizli’nin turizm değerleri tanıtılıyor

Denizli’nin turizm değerleri tanıtılıyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 20 Mayıs 2022 Cuma - 11:44Güncelleme: 20 Mayıs 2022 Cuma - 11:47
Denizli’nin turizm değerleri tanıtılıyor

Denizli’nin turizm değerleri, DENTUROD ve Pamukkale Otelleri Termal İyi Gelir projesi kapsamında uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanı’nda tanıtılıyor.

Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) Başkanı Gazi Murat Şen, Türkiye'nin en fazla turist ağırlayan 5. kenti olan Denizli'nin turizmden aldığı payın daha da artması için Denizli Büyükşehir Belediyesi ile güç birliği yaptıklarını belirtti.

Şen, 2016 dan bu yana Termal İyi Gelir projesi ile Denizli’nin tanıtımının yapıldığını, DENTUROD ve Pamukkale otellerinin yeni bir tanıtım atağı başlattığını kaydederek, “Termal İyi Gelir projesi kapsamında hayata geçen projeyle ayda 2,5 milyon yolcunun seyahat ettiği İstanbul'daki Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Denizli'nin turizm değerleri ve Pamukkale otelleri  2 ay boyunca havalimanın tüm iç hat körüklerinde tanıtılacak” açıklamasını yaptı. 

Hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan Denizli’nin nitelikli tanıtımına katkı sağlamaya çalıştıklarını vurgulayan Şen, “Şehrimizin gerek yurt içinde gerekse yurtdışında tanıtımı adına yapılan bu çalışmalar biz turizmciler için çok değerli ve büyük moral kaynağı oluyor. Denizli turizminin bir adım daha ileri gitmesi için şehrimizin güzelliklerini anlatmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.