Türk Telekom, internet ücretlerine zam yaptı – D20Haber
22.06.2024, Cumartesi
25 °C / 42 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Türk Telekom, internet ücretlerine zam yaptı

Türk Telekom, internet ücretlerine zam yaptı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 6 Haziran 2024 Perşembe - 15:35Güncelleme: 6 Haziran 2024 Perşembe - 15:35
Türk Telekom, internet ücretlerine zam yaptı

Türk Telekom’dan internet zammı. Tarifelerde yüzde 14 ile 16 arasında artış yapılacak. Yeni fiyatlar 1 Temmuz’dan itibaren uygulanacak.

Türk Telekom, 1 Temmuz’dan geçerli olmak üzere tarifelerini yeniden belirledi. En düşük taahhütsüz ve limitsiz internet paketi olan, bağlantı hızı 12 Mbps’ye kadar internet paketinin fiyatı 650 TL’den 755 TL’ye yükseltildi.

En yüksek taahhütsüz ve limitsiz internet paketi olan, bağlantı hızı 1000 Mbps’ye kadar internet paketinin fiyatı ise 1500 TL’den 1720 TL’ye çıkarıldı.

Taahhüdü devam eden kullanıcıların tarife artışından etkilenmeyeceği, zamdan taahhütsüz müşteriler ile yeni üye olacak müşterilerin etkileneceği belirtildi. Türk Telekom’un bu konudaki açıklaması şöyle:

“1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren; Evde/İşte İnternet tarifelerinin liste fiyatı, MEB tarifelerinin liste fiyatı, Yalın/Alo erişim liste fiyatı ve Alo dakika paketlerinin liste fiyatı, Statik IP liste fiyatı ve Tek Seferlik İşlem ücretlerinde (nakil, devir, hat dondurma, hat kapama) güncelleme yapılacaktır.

Haberin DevamıReklam
Bahse konu liste fiyatı güncellemelerinden, sadece taahhütsüz durumda olan müşterilerimiz etkilenecek olup, taahhütlü müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca herhangi bir fiyat değişikliğinden etkilenmeyecektir. Taahhütsüz müşterilerimiz de avantajlı kampanyalarımıza katılarak hiçbir fiyat değişikliğinden etkilenmeden kullanımlarına devam edebilirler.”