Tolga Çevik, Denizli gösterisi için “konservatuvar sınavıydı” dedi – D20Haber
22.06.2024, Cumartesi
25 °C / 42 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Tolga Çevik, Denizli gösterisi için “konservatuvar...

Tolga Çevik, Denizli gösterisi için “konservatuvar sınavıydı” dedi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 10 Haziran 2024 Pazartesi - 15:22Güncelleme: 10 Haziran 2024 Pazartesi - 15:32
Tolga Çevik, Denizli gösterisi için “konservatuvar sınavıydı” dedi

Televizyon programlarıyla tanınan Tolga Çevik, yağmur altında ve klakson sesleri arasında gerçekleşen Denizli gösterisi için “konservatuvar sınavıydı” değerlendirmesini yaptı.

Organize İşler, Avrupa Yakası, Arkadaşım Hoş geldin, Komedi Dükkanı ve Tolgshow ile tanınan oyuncu Tolga Çevik, Youtube’da yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece isimli programa konuk oldu.

Sunucunun sorularını yanıtlayan Çevik, 26 Mayıs’ta Denizli Ziya Tıkıroğlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sunduğu Tolgshow isimli gösterinin kendisi için zorlu geçtiğini söyledi. Çevik, Denizli’deki gösterisini şöyle anlattı:

Haberin DevamıReklam
“Denizli’de oynadığımız gösteri bir testti. Konservatuvar sınavıydı. Hava durumu ‘oynamayın’ diye inat ediyor ama açık hava ful. Yağmur da ‘ geliyorum’ diyor. Ama oynamam lazım, çünkü erteleyebileceğim bir günüm yok başka. Sonra maçlar bitti, Galatasaray şampiyon oldu mu? Herkes kornaları çalmaya başladı mı? Kornalardan dolayı ne ben Fırat Parlak’ı duyabiliyorum ne de Fırat beni duyabiliyor. Özer Atik piyanoda bir şey çalıyor, ‘Oğlum çalsana’ diyorum, ‘Çalıyorum’ diyor. Birbirimizi duymuyoruz. İkinci perde de sağanak yağış bastırdı. Sağanak, kornalar… Ben de dedim ki, ‘Bu sınavı geçersem tamamdır, beni okula alırlar tekrar.’ Facia bir gündü.”