04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Sedat Peker’den Ramazanoğlu’na bir kereden bir...

Sedat Peker’den Ramazanoğlu’na bir kereden bir şey olmaz göndermesi

Haber Merkezi - 25 Ağustos 2022 Perşembe - 18:54 Sedat Peker’den Ramazanoğlu’na bir kereden bir şey olmaz göndermesi

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in hedefindeki isimler arasına Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı AK Parti Denizli eski Milletvekili Sema Ramazanoğlu da girdi. Peker, “Deli Çavuş” isimle hesap üzerinden yaptığı paylaşımda, imam hatip lisesi mezunuyla ilgili söyledikleri ile gündeme gelen şarkıcı Gülşen üzerinden “bir kereden bir şey olmaz” diyen Ramazanoğlu’na yüklendi.

A- A+

Peker, kendi iddialarının gündemden düşürülmesi için nisan ayında konser veren şarkıcı Gülşen’in gitaristiyle şakalaşırken, “İmam hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor” sözlerinin gündeme getirildiğini savundu.

Gülşen’in sözlerinin tasvip edilemeyeceğini belirten Peker, “Bazı vakıflarda ve Kuran kurslarında erkek çocuklarına tecavüz edildiğinde, o dönemki Aile Bakanı ‘Bir kereden bir şey olmaz’ tarzında açıklama yaptığında, o bakanı ayıplasaydınız, hatta lanetleseydiniz belki bu gün gösterdiğiniz tepkide daha çok haklılık payınız olurdu” ifadelerini kullandı.

Ramazanoğlu’nun, Karaman’da Ensar Vakfı’na ait yurtta erkek çocuklara tecavüz olayında kullandığı “Buna bir kere rastlanmış olması hizmetleri ile ön plana çıkmış bir kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz” sözlerini anımsatan Peker’in paylaşımında eski bakan Sema Ramazanoğlu ile ilgili ifadeleri şöyle:

Haberin DevamıReklam

“Şarkıcı Gülşen’in 30 Nisan’da söylemiş olduğu bir sözü, tam da benim açıklama yaptığım gün gündeme getirmek aslında iyi bir stratejiydi. Gülşen Hanım’ın söylediği sözü tasvip etmek mümkün değil. Bazı vakıflarda ve Kuran kurslarında erkek çocuklarına tecavüz edildiğinde, o dönemki Aile Bakanı ‘Bir kereden bir şey olmaz’ tarzında açıklama yaptığında, o bakanı ayıplasaydınız, hatta lanetleseydiniz belki bu gün gösterdiğiniz tepkide daha çok haklılık payınız olurdu.

Acaba bu sözleri söyleyen eski Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu, kendi erkek torununa tecavüz edilseydi, bu rahatlıkta bu tepkiyi verebilir miydi? Ya da ‘Küçüğün rızası varsa sorun olmaz’ diyen şu an hali hazırda da Adalet Bakanı olan Bekir Bozdağ’a da tepki gösterseydiniz, bu gün şarkıcı Gülşen’e gösterdiğiniz tepkinin daha bir anlamı olurdu.”