Sedat Peker’den Denizli’deki isme kutlama çelengi – D20Haber
22.06.2024, Cumartesi
25 °C / 42 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Sedat Peker’den Denizli’deki isme kutlama çelengi

Sedat Peker’den Denizli’deki isme kutlama çelengi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 17 Mayıs 2024 Cuma - 15:20Güncelleme: 17 Mayıs 2024 Cuma - 15:20
Sedat Peker’den Denizli’deki isme kutlama çelengi

Yaptığı video paylaşımları ile gündem oluşturan, ancak daha sonra siyasi gündeme ilişkin sessizliğe bürünen Sedat Peker, bir süre önce Denizli Meyve ve Sebze Komisyoncuları Derneği (DEMESKO) Başkanlığına seçilen Halil Öztürk’e kutlama çelengi gönderdi. Çelenk gönderen bir başka isim de TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu oldu.

DEMESKO’nun 30 Nisan’da yapılan genel kurulunda başkanlığa seçilen ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Bülent Nuri Çavuşoğlu’nu karpuzlu ziyareti, ardından Delikliçınar Meydanı’nda 2 bin paket meyve dağıtımıyla gündem oluşturan Halil Öztürk, bu kez de aldığı kutlama çelengi ile haber konusu oldu.

Halen yurt dışında bulunan Sedat Peker tarafından gönderildiği ifade edilen kutlama çelenginin Öztürk’e sosyal yardım derneği olarak faaliyet gösteren Yetim ve Acizleri Koruma Derneği aracılığıyla gönderildiği öğrenildi.

Haberin DevamıReklam
TOBB başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu adına gönderilen çelenk için de aynı derneğe sipariş verildiği bildirildi.

Türkiye’de bulunduğu yıllarda organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker, yoğun paylaşımlar yaptığı dönemde Denizli’yi ilgilendiren açıklamalar da yapmıştı.

Paylaşımlarından birisinde eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, AK Parti eski Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu’na “bir kereden bir şey olmaz” göndermesi yapmıştı.

Bir başka paylaşımında da Denizli’deki bir fabrikanın satışından söz etmişti.