Melek Mosso’dan kalça dolgusu sorusuna yanıt: Yaptırdım, herkes rahatlasın – D20Haber
22.06.2024, Cumartesi
25 °C / 42 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Melek Mosso’dan kalça dolgusu sorusuna yanıt:...

Melek Mosso’dan kalça dolgusu sorusuna yanıt: Yaptırdım, herkes rahatlasın

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 9 Haziran 2024 Pazar - 14:36Güncelleme: 9 Haziran 2024 Pazar - 14:37
Melek Mosso’dan kalça dolgusu sorusuna yanıt: Yaptırdım, herkes rahatlasın

Kayseri’de doğan, çocukluğu ve gençlik yılları Denizli’de geçen ünlü şarkısı Melek Mosso, kalça dolgusu ile ilgili “Evet, yaptırdım. Herkes rahatlasın” dedi ve estetik yaptırdığı yerlerinin de itirafında bulundu.

Kayserili ailenin iki çocuğundan birisi olan, ilkokulda okurken Denizli Belediyesi Konservatuvarında müzik dersleri alan, Denizli Hacı Şakir Meliha Nilüfer Öz Ortaokulu ve Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olduktan sonra Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümünü bitiren Melek Mosso, azimli çalışmasının karşılığını müzik dünyasında bugünkü konumuna gelerek aldı.

“BABAM İFLAS ETTİ, İŞ BAŞA DÜŞTÜ”

Geçen yıl Serkan Sağdıç ile evlenen Melek Mosso, konuk olduğu “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nde yaşamından kesitler aktardı. Üniversite yıllarında palyaçoluk, animatörlük yaparak harçlığını çıkardığını söyleyen genç sanatçı, yaşadıkları maddi sıkıntıyı “Fason atölyemiz vardı, babam ismini Melek Tekstil koymuştu. 2007’de devalüasyon oldu, iflas etti. Ondan sonra iş başa düştü. ‘Ben yapacağım, ben edeceğim, ben, ben gibi bir durum vardı” dedi.

Haberin DevamıReklam
VAPURLARDA ŞARKI SÖYLEDİ

Öğretmenlik yaptığını, özel müzik dersleri verdiğini anlatan Melek Mosso, İstanbul’da vapurlarda şarkı da söylediğini açık yüreklilikle dile getirdi.

“EVET, DOLDU YAPTIRDIM”

Hülya Avşar’ın “Bir ara popo yaptırdı dediler, yaptırdın mı?” sorusuna Melek Mosso, “Evet, yaptırdım. Herkes rahatlasın artık” yanıtını verdi.

Melek Mosso, estetik konusunda gittiği güzellik merkezlerinde kazıklandığını, üst dudağında ve çenesinde de estetik olduğunu söyledi.

Eşi Serkan Sağdıç ise sözü edilen etsetikle ilgili “Sağlık açısından yaptırması gerekiyordu. Kuyruk sokumuyla ilgili bir problem vardı. Yüzde estetiğe, dolgu türü şeylere karşıyım” dedi.