07.07.2022, Perşembe
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. İşte gündem olan meclis lokantasının adisyon...

İşte gündem olan meclis lokantasının adisyon fiyatları ile Denizli’deki fiyatlar

Haber Merkezi - 8 Şubat 2022 Salı - 18:22 İşte gündem olan meclis lokantasının adisyon fiyatları ile Denizli’deki fiyatlar

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, TBMM Eğitim ve Sosyal Tesisi lokantasındaki fiyatların ucuzluğuna dikkat çekmek için bir adisyon paylaşıp, “bu gerçek mi” diye sordu. Hayli dikkat çeken rakamların Denizli’de karşılığının ise meclis lokantasına göre birkaç kat yüksek olduğu görüldü.

A- A+

Komedyen Şahan Gökbakar’ın, sosyal medya hesabından paylaştığı TBMM Eğitim ve Sosyal Tesisi lokantasına ait bir fatura Türkiye’de gündem oldu. Hayli düşük tarife uygulanan yemek fiyatları dikkat çekti.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından “Bu gerçek mi? Yani siz mecliste gercekten 2.5 liraya corba icip,18 liraya kebap yiyip, üstüne 4 liraya sütlaç mı yiyorsunuz? #şükürbugündedoyduk” paylaşımı, bugünün gündemlerinden birisi oldu.

Haberin DevamıReklam

Öte yandan, dikkat çeken yemek ücretinin Denizli’de ne kadar olduğuyla ilgili kısa bir araştırma yaptık. TBMM Eğitim ve Sosyal Tesisi lokantasında 18 lira olan Adana kebabın Denizli’deki tarifesinin 60 lira, meclisteki lokantada 8,5 lira olan salatanın Denizli’deki fiyatının 25 lira olduğu görüldü. Adisyonda yer alan yiyeceklerin Denizli’deki fiyatları şöyle:

DENİZLİ’DEKİ FİYATLARI