DGC yönetimi Vali Coşkun’u ziyaret etti – D20Haber
05.10.2023, Perşembe
16 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. DGC yönetimi Vali Coşkun’u ziyaret etti

DGC yönetimi Vali Coşkun’u ziyaret etti

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 6 Eylül 2023 Çarşamba - 12:41Güncelleme: 6 Eylül 2023 Çarşamba - 12:42
DGC yönetimi Vali Coşkun’u ziyaret etti

Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Yönetim Kurulu, Denizli Valiliği görevine 16 Ağustos’ta başlayan Ömer Faruk Coşkun’u ziyaret etti.

Vali Ömer Faruk Coşkun’a ziyaretler devam ediyor. DGC yönetim Kurulu Başkanı Osman Nuri Boyacı ve yönetim kurulu üyeleri, Coşkun’u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti, başarılar diledi.

DENİZLİ’DE TEK MESLEK ÖRGÜTÜ DGC

Vali Coşkun’a görevinde başarılar dileyen Boyacı, Denizli medyası hakkında bilgiler verdi. Denizli basın mensuplarının DGC çatısı altında buluştuğunu söyleyen Boyacı, “Denizli basın mensuplarının tek meslek örgütü çatısı altında buluştuğu ender illerden biri. Cemiyet olarak 200 üyemizin sorunlarının çözümü ve basın çalışanlarının görevlerini daha iyi koşullarda yapması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Medya yönünde faal illerden biri olan Denizli’ de basın çalışanları olarak kentin menfaatlerini önde tutarak halkın haber alma hakkı görevini yerine getiriyoruz” dedi.

“BASIN İLE UYUM İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Coşkun ise, basın çalışanlarının halkın haber alması için gece-gündüz demeden, saat mefhumu gözetmeksizin gayretle çalışarak önemli bir görevi ifa ettiğini söyledi.

Denizli’nin birçok dinamiğe sahip, üretken bir şehir olduğunu belirten Coşkun, “Denizli üreten bir şehir, ekonomisiyle örnek bir kent, gerçekten özel bir il. Sanayisiyle, tarımıyla, turizmiyle, tarihi zenginlikleriyle, istihdamıyla, ihracatıyla Denizli gerçekten birçok özelliği içinde barındırıyor. Biz de kamu olarak Denizlimizi daha iyi noktalara taşımak için elimizden geleni yapacağız. Basın mensuplarımızla da Denizlimiz için her alanda uyum içerisinde birlikte çalışacağız. Güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Ortak paydamız Denizli” diye konuştu.