Kaymakam atamaları yapıldı – D20Haber
02.03.2024, Cumartesi
6 °C / 19 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Kaymakam atamaları yapıldı

Kaymakam atamaları yapıldı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 27 Ocak 2024 Cumartesi - 08:23Güncelleme: 27 Ocak 2024 Cumartesi - 08:24
Kaymakam atamaları yapıldı

Denizli’den 3 kaymakam ve 2 kaymakam adayı başka ilçelere atandı. Denizli’nin 4 ilçesine de yeni kaymakam atamaları yapıldı.

Cumhurbaşkanı Kaymakam atamaları Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, Tavas, Honaz ve Acıpayam kaymakamları başka ilçelerde görevlendirilirken; Acıpayam, Çameli, Bozkurt ve Çardak kaymakamlıklarına da yeni atamalar gerçekleşti.

DENİZLİ’YE ATANAN KAYMAKAMLAR

Şanlıurfa – Birecik Kaymakamı Ramazan Çankaloğlu Acıpayam Kaymakamlığına, Aydın Valiliği Kaymakam Adayı Hüseyin Şamil Sözen Çameli Kaymakamlığına, Çanakkale Valiliği Kaymakam Adayı Metehan Toy Bozkurt Kaymakamlığına ve Aydın Valiliği Kaymakam Adayı Levent Küçük Çardak Kaymakamlığına atandı.

TAYİNİ ÇIKAN KAYMAKAMLAR

Aynı kararnameyle Tavas Kaymakamı Mutlu Köksal Çorum – Sungurlu Kaymakamlığına, Honaz Kaymakamı Hamit Genç Giresun – Görele Kaymakamlığına, Acıpayam Kaymakamı Mustafa Gürbüz Şanlıurfa – Birecik Kaymakamlığına, Denizli Valiliği Kaymakam Adayı Mehmet Gündoğdu Aydın – Karacasu Kaymakamlığına ve Denizli Valiliği Kaymakam Adayı İsmail Battal Nevşehir – Acıgöl Kaymakamlığına atandı.