21.03.2023, Salı
9 °C / 21 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Denizli Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğüne...

Denizli Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğüne personel alınacak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 14 Kasım 2022 Pazartesi - 10:04Güncelleme: 14 Kasım 2022 Pazartesi - 10:11
Denizli Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğüne personel alınacak

Denizli Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğüne personel alınacak. Tekniker kadrosuna alınacak 9 personelin görev yapacağı ilçeler de belli oldu.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün taşra hizmet birimlerinde çalıştırmak amacıyla, 1’i büro personeli, 425’i tekniker olmak üzere 426 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

BAŞVURU TARİHİ

Söz konusu işe alım için başvurular 1 Aralık’ta başlayıp 11 Aralık Pazar günü saat 23.59’da sona erecek. Başvurular, e-devlet üzerinden Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü – Kariyer Kapısı – Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecek.

Şahsen, kargo ya da posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Adayların KPSS puanı, eğitimi, mezun olduğu bölüm, askerlik, adli sicil kaydı ve kimliğine dair bilgiler başvuru esnasında e-devlet üzerinden ilgili kurumların web servisleri aracılıyla temin ederek başvurular alınacağından adaylardan bu aşamada belge istenmeyecek. Adaylar, söz konu bilgilerinde hata mevcut ise başvuru yapmadan önce ilgili kurumlardan gerekli güncellemeleri yapacak.

Haberin DevamıReklam

YERLEŞTİRMEYLE İLGİLİ TEBLİGAT YAPILMAYACAK

Adaylar başvuru değerlendirme sonuçları ile yerleştirme süreci ve sonuç bilgilerini Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım Platformu üzerinden takip edebilecek, ayrıca yazılı tebligat yapılmayacak.

Adayların işlem süreci ve gelinen aşamalar ile ilgili Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü internet sayfasında (www.kgm.gov.tr) yayımlanan duyuruları takip etmesi gerekiyor.

DENİZLİ’DE ATAMA YAPILACAK İLÇELER

Bu arada, Tapu ve Kadastro Denizli Bölge Müdürlüğüne alınacak 9 sözleşmeli teknikerin görev yapacağı ilçeler de açıklandı.

Acıpayam, Beyağaç, Bozkurt, Çal ve Çivril İlçe Tapu müdürlüklerinde 1’er, Çameli ve Tavas İlçe Tapu müdürlüklerinde 2’şer tekniker görevlendirilecek.