Yağmur yağdı, Pamukkale yollarında sürücüler “Çile” şarkısını söyledi – D20Haber
19.05.2024, Pazar
18 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Yağmur yağdı, Pamukkale yollarında sürücüler “Çile”...

Yağmur yağdı, Pamukkale yollarında sürücüler “Çile” şarkısını söyledi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 6 Mart 2023 Pazartesi - 10:11Güncelleme: 6 Mart 2023 Pazartesi - 10:12
Yağmur yağdı, Pamukkale yollarında sürücüler “Çile” şarkısını söyledi

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde çukurdan geçilmeyen yollar, yağmur sonrası sürücülere “Çile" şarkısını söyletti. Sağanak yağışın ardından mini gölete dönüşen yollardan geçenler, Büyükşehir ve Pamukkale belediyelerine “Çile şoförüm çile” diyerek, mesaj gönderdi.

Kentte alt yapı çalışması nedeniyle kazılan yollarda bir türlü üst yapı çalışmalarına geçilemedi. Yaz aylarındaki toz isyanına, kış döneminde çamur ve mini göletle dolu yollar eklendi. Çukurlara girmeden geçebilecek yer arayan sürücüler, yağmurun ardından suyla dolan ve birer tuzağı andıran çukurlara girdikçe “eyvah” çekti.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER

Yol çilesiyle ilgili tepkilerini sosyal medyadan dile getiren vatandaşlar, “Ayıptır yahu Denizli’de belediyecilik yıllardır böyle maalesef çok yazık çoookkk”, “Denizli’deki belediyeleri seçen bizler değil miyiz? Demekkiiii bizlere her şey müstahak. İyisi de kötüsü de. Lakin bizler akıllanmayız vesselam. Anlayan anladı” paylaşımlarında bulundu.

Haberin DevamıReklam
“Ses duyurmak için mayıs ayını bekleyin” diyen de oldu, “Seçimde gereğini yaparız araçlar da ne lastik ne ön takım bırakmadı bozuk yollar. Oynamadık civata kalmadı. Bu yorumları hiç görmüyor duymuyor mu bu yetkililer. Yazık yazık bu belediyecilere” ifadelerini kullanan da oldu.