Hızlı sürücüye 15 radar cezası – D20Haber
23.05.2024, Perşembe
19 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Hızlı sürücüye 15 radar cezası

Hızlı sürücüye 15 radar cezası

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 14 Mayıs 2024 Salı - 07:27Güncelleme: 14 Mayıs 2024 Salı - 07:29
Hızlı sürücüye 15 radar cezası

Denizli’nin Buldan ilçesinde yaşamını sürdüren iş insanı Süleyman Sedat K., hız tutkusunun bedelini peşinden gönderilen trafik cezalarıyla ödüyor. Genç iş insanı, iki ayda 15 radar cezasıyla karşı karşıya kaldı.

Hız yapmak birçok sürücünün içindeki tutkudur. Onu bastırmak ise zordur. O nedenledir ki hız tutkusunu anlatan sayısız film yapılmıştır. “Büyük Yarış”, “Asfaltın Kralları” gibi klasikleşen, “Yarışçı” gibi kült olan filmler hemen ilk akla gelenlerdir.

Buldanlı iş insanı Süleyman Sedat K. da sözünü ettiğimiz, filmlere ilham veren hız tutkunlarından biri. İki ayda 15 radar cezası ödediğini aktarırsak, hız yapmayı ne denli sevdiğini anlatmış oluruz. Ancak o ceza ödemekten pek mutsuz görünmüyor. “Cezamsa çekerim” diyenlerden.

Haberin DevamıReklam
Rekor sayılabilecek cezalardan pişman gibi görünmeyen hız tutkunu iş insanı, “Yaklaşık iki ay da 15 trafik cezası yedim. Cezaların toplam tutarı 18 bin lira. Hepsini de bugün ödedim. Cezamsa çekerim, öderim” dedi.

Askere, polise ve millete duayı da ihmal etmeyen Süleyman Sedat K., “Rabbim vatanımızı, milletimizi, askerimizi, polisimizi korusun. Bizler vatan sevdalısıyız. Allah devletimize zeval vermesin, başımızdan eksik etmesin. Vatan sağ olsun” ifadelerini kullandı.