27.03.2023, Pazartesi
9 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Denizli şirketi ADM’nin parti bayrağı asma...

Denizli şirketi ADM’nin parti bayrağı asma hizmeti gündem oldu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 2 Şubat 2023 Perşembe - 08:33Güncelleme: 2 Şubat 2023 Perşembe - 10:13
Denizli şirketi ADM’nin parti bayrağı asma hizmeti gündem oldu

Denizli Şirketi olan ve Denizli ile birlikte Aydın ve Muğla illerinin elektrik dağıtımını yapan ADM Elektrik Dağıtım AŞ’ye ait araçla parti bayrağı asılması gündem oldu. CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, konuyu “Fatura biraz gecikince elektriği kesen Aydem’in araçları ve ekipleri; Erdoğan Aydın’a gelecek diye sokaklara AKP bayrakları asıyor” paylaşımıyla duyurdu.

Aydın’da 4 Şubat Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenecek toplu açılış töreni öncesinde elektrik dağıtım şirketi ADM, parti bayrağı asılması için verdiği hizmetle gündeme geldi.

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül ve CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç, sosyal medya hesaplarından ADM araçlarının parti bayrağı asılmasında kullanılmasını eleştirdi.

MİLLETVEKİLİNDEN PAYLAŞIM

ADM araçları ile AK Parti bayrakları asıldığını gösteren fotoğraf ve görüntü paylaşan CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, “Fatura biraz gecikince elektriği kesen Aydem’in araçları ve ekipleri; Erdoğan, Aydın’a gelecek diye sokaklara AKP bayrakları asıyor. Halktan aldıkları hizmet bedeliyle AKP’ye hizmet ediyorlar. Size yazıklar olsun! Aydınlı hemşehrilerim 14 Mayıs’ta size bunun hesabını soracak!” ifadelerini kullandı.

Haberin DevamıReklam

DİNÇ: ADM ARAÇLARINI AKP TEŞKİLATLARININ HİZMETİNE SUNUYOR

CHP Aydın İl Gençlik kolları Başkanı Mustafa Dinç de “Burası Aydın Atatürk Kent Meydanı. 4 Şubat’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Aydın mitingi öncesi AKP Bayrakları asılıyor. Ama fotoğraf ve videoya iyi bakın, AKP bayrakları ADM Elektrik Şirketi logolu araçlarla asılıyor. Vatandaşa zamlı elektrik faturalarını reva gören ADM Elektrik Şirketi, şirket araçlarını AKP teşkilatlarının hizmetine sunuyor. Ne diyelim yazıklar olsun!” paylaşımını yaptı.