Denizli Orman Bölge Müdürlüğüne 50 personel alınacak – D20Haber
18.06.2024, Salı
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Denizli Orman Bölge Müdürlüğüne 50 personel...

Denizli Orman Bölge Müdürlüğüne 50 personel alınacak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 29 Mart 2022 Salı - 11:33Güncelleme: 29 Mart 2022 Salı - 11:56
Denizli Orman Bölge Müdürlüğüne 50 personel alınacak

Denizli Orman Bölge Müdürlüğüne, mühendis ve muhafaza memuru alımı yapılacak. Alınacak personel sayısı 50 olarak açıklandı.

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı Orman Genel Müdürlüğüne (OGM) sözleşmeli olarak orman mühendisi, orman endüstri mühendisi ve orman muhafaza memuru pozisyonlarında toplam 1833 personel alımı yapılacak.

Söz konusu personel alımlarının 50’si Denizli’de olacak. Açılan kadrolara 40 orman muhafaza memuru, 9 orman mühendisi ve 1 orman endüstri mühendisi alınacak.

Orman mühendisi ve orman muhafaza memuru alımı sözlü ve uygulamalı sınavla yapılırken başarı sıralamasında bu sınavların yanı sıra ilgili KPSS puanı, orman endüstri mühendisi alımı için ise yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınacak.

Haberin DevamıReklam
Adaylar 4-10 Nisan döneminde e-Devlet üzerinden Orman Genel Müdürlüğü-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ile Kariyer Kapısı “https://isealimkariyerkapisi. cbiko.gov.tr” adresi üzerinden e-Devlet şifreleriyle başvuru yapabilecek.

Adaylar tercihlerini, her ilan için belirlenen iller bazında yapacak.

Sınavların tarihi, yeri ve saati dahil, tüm tebligat ve duyurular OGM’nin internet adresi (www.ogm.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilecek. Bilgiler ve sonuçlar, Kariyer Kapısı Platformu üzerinden de görüntülenebilecek.