27.03.2023, Pazartesi
9 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Kayak merkezinde yakınları mahsur kalan iş...

Kayak merkezinde yakınları mahsur kalan iş insanı Suat Küçüker’den VIP tepkisi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 6 Şubat 2023 Pazartesi - 13:41Güncelleme: 6 Şubat 2023 Pazartesi - 13:42
Kayak merkezinde yakınları mahsur kalan iş insanı Suat Küçüker’den VIP tepkisi

Denizli’nin Tavas ilçesinde çok sayıda kişinin hava muhalefeti nedeniyle mahsur kaldığı kayak merkezinde vatandaşlara üst kata çıkış izni verilmediği öne sürüldü. Mahsur kalanlar arasında yakınları bulunan iş insanı Suat Küçüker, bu duruma “Kimin malını kime ViP’liyorsunuz, babanızın malı mı? İnsan böyle bir günde bari ViP MİP demez. Azcık edepli ve akıllı olun” paylaşımıyla tepki gösterdi.

Nikfer Mahallesi’ndeki Bozdağ’da yer alan Denizli Kayak Merkezi’nde dün yaşanan kar yağışı ve tipi, hazırlıksız yakalananlarının mahsur kalmasına yol açtı. Çalışanlar ile birlikte mahsur kalan 300 dolayında kişi, Denizli Büyükşehir Belediyesinin tesisine alınarak, çay ve çorba gibi ikramlarda bulunuldu.

Ancak ilerleyen saatlerde tesiste bulunanların bazılarının üst kata çıkmak istediği, görevlilerin de buna izin vermediği iddia edildi.

KÜÇÜKER: KİMİN MALINI KİME VİP’LİYORSUNUZ, BABANIZIN MALIMI?

Mahsur kalanlar arasında aile yakınları bulunan ve onları gece yarısı kendi olanaklarıyla kente getiren iş insanı Suat Küçüker, üst kata “VIP” denilerek vatandaşların çıkmasına izin verilmemesine tepki gösterdi. Küçüker, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

Haberin DevamıReklam

“Öncelikle bağıra bağıra geliyorum diyen kar tipisine rağmen Nikfer’e çıkan tüm kayakçıların ve kardeşlerimin adına özür dilerim.

Sonra da onları ordan kurtarmak için seferber olan tüm yetkililere ve devlet büyüklerimize teşekkürlerimi sunarım.

Fakat bu insanlar yapmış bir saçmalık, kalmış orda. Belediyemizin tesisinde alt kat hınca hınç dolu. Yukarı kata çıkmak istiyorlar, yasak kardaşım orası VİP. Ey o kararı veren zatlar siz kimin malını kime ViP’liyorsunuz, babanızın malı mı, havaalanı mı nedir?

Bakın getirtmeyin oraya da bir devlet tiyatrosundan sanatçı. Rezil olursunuz.

İnsan böyle bir günde bari ViP MİP demez azcık edebli ve akıllı olun.

Sy Vekillerim lütfen bu yanlışlığı göz atın.”