Denizli Büyükşehir Belediyesinde yeni atamalar – D20Haber
25.06.2024, Salı
23 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Denizli Büyükşehir Belediyesinde yeni atamalar

Denizli Büyükşehir Belediyesinde yeni atamalar

A- A+
Engin ÜNAL / D20HABER
Yayınlanma: 9 Haziran 2024 Pazar - 15:48Güncelleme: 9 Haziran 2024 Pazar - 15:48
Denizli Büyükşehir Belediyesinde yeni atamalar

Denizli Büyükşehir Belediyesinde (DBB), atamalar devam ediyor. İki daire başkanıyla daha yollar ayrıldı, yerlerine atanan isimler belli oldu.

AK Partili Osman Zolan döneminde göreve başlayan 6 daire başkanıyla yollarını ayıran CHP’li Başkan Bülent Nuri Çavuşoğlu, bu kadrolara görevlendirmeler yaptı.

GÖREVDEN ALINDILAR

Son olarak görevden alınan isimler DBB Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Süleyman Akbulut ile Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Necip Ayar oldu.

YENİ ATAMALAR

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına Veysel Danacıoğlu atanırken, Genel Sekreter Yardımcısı Onur Yılmaz, kendisine bağlı olan Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığını vekaleten üstlendi.

DAHA ÖNCE GERÇEKLEŞEN GÖREVDEN ALMALAR VE YAPILAN ATAMALAR

DBB’de daha önce de Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Erdal Işık, Kültür ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Zabıta Dairesi Başkanı Özkan Tosun ve Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Naciye Kapukıran’ın görevden alınmasının ardından bu birimlere atama yapılmıştı.

Haberin DevamıReklam
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığına vekaleten İbrahim Engin Dayıoğlu bakarken, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına Mehmet Selçuk, Zabıta Dairesi Başkanlığına İbrahim Çelebi, Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığına Yücel Arazsu, yeni kurulan Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığına Ayşe Sarıkaya atanmıştı.

DESKİ Genel Müdürlüğüne Niyazi Türlü’nün yerine Prof Dr Ali Aydın, Özel Kalem Müdürlüğünde ise Serhat Akbulut’un yerine Fatma Ezgi Saykal, Ulaşım AŞ Genel Müdürlüğünde Mustafa Gökoğlan’ın yerine Mithat Tüzüner görevlendirilmişti.

BELTAŞ Genel Müdürlüğüne İbrahim Doğan, Kültür AŞ Genel Müdürlüğüne Ferhat Çelik’in ataması gerçekleşmişti.