Delikliçınar’da kar helvası ve bal şerbeti dağıtıldı – D20Haber
12.07.2024, Cuma
23 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. GÜNDEM
  4. /
  5. Delikliçınar’da kar helvası ve bal şerbeti...

Delikliçınar’da kar helvası ve bal şerbeti dağıtıldı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 5 Temmuz 2024 Cuma - 17:07Güncelleme: 5 Temmuz 2024 Cuma - 17:07
Delikliçınar’da kar helvası ve bal şerbeti dağıtıldı

Denizli’de, Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından cuma namazının ardından Delikliçınar Yeni Cami önünde kar helvası ve bal şerbeti dağıtımı yapıldı.

Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından sıcak yaz günlerinde serinleten etkinlik düzenlendi. Cuma namazının ardından Delikliçınar Yeni Cami bahçesinde kar helvası ve bal şerbeti ikramı yapıldı. İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürü Ahmet Uzun ile Gençlik Spor İl Müdürü Ömer’ın da katıldığı etkinlikte yaklaşık 2 bin kişiye kar helvası ve bal şerbeti ikram edildi. 

Haberin DevamıReklam
Aydın Vakıflar Bölge Müdürü Yusuf Dural, “Vakıflar Bölge Müdürlüğü olarak görev sahamız içinde bulunan Denizli, Muğla ve Aydın illerinde ikramlarımız, yardımlarımız ve hayırlarımız devam ediyor. Sıcak yaz günlerinde Denizlilileri serinletmek için bölge müdürlüğü olarak farklı bir etkinlik organize ettik. Cuma namazının ardından Delikliçınar Yeni Cami bahçesinde yaklaşık 2 bin kişiye kar helvası ve bal şerbeti ikramı yaptık. Denizlililerin ilgisi çok yüksek oldu. Etkinliğimize katılan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Vakıfların kuruluş amaçlarına göre farklı hayır işleri düzenlemeye devam edeceklerini kaydeden Dural, “Bayramdan önce de cezaevinde kalanlara baklava ikramımızı yaptık. Yine bayram öncesinde de ihtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarına bayramlık almaları için üçer bin liralık yardımda bulundu. 15 Temmuz ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Üç ilde toplam 60 çocuğumuz için sünnet şöleni ve eğlencesi düzenleyeceğiz. Sorumluluk sahamızdaki illerde aşure ikramlarımızda olacak” diye konuştu.