Kadın girişimciler seçim yaptı – D20Haber
19.06.2024, Çarşamba
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. Kadın girişimciler seçim yaptı

Kadın girişimciler seçim yaptı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 31 Ekim 2023 Salı - 16:23Güncelleme: 31 Ekim 2023 Salı - 16:23
Kadın girişimciler seçim yaptı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Denizli İl Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) İcra Komitesi Başkanlığı ve Başkan Yardımcılığı Seçimi yapıldı.

Denizli Ticaret Odasında (DTO) yapılan seçimde DTO, Denizli Sanayi Odası, Denizli Ticaret Borsası, Acıpayam Ticaret Odası, Babadağ Ticaret Odası, Buldan Ticaret Odası, Sarayköy Ticaret Odası ve Tavas Ticaret Odası üyelerinden oluşan Denizli İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri, sandık başına gitti.

Üyelerin tamamının oylarını alan Ayla Taşçıoğlu, TOBB Denizli İl KGK İcra Komitesi Başkanı seçildi. Tansu Çelikkol, Burcu Müzeyyen Evran, Yurdagül Arman Gaval, Cansel Döner, Ayla Ermiş, Burcu Turan ve Gülfizar Akköse de başkan yardımcısı olarak görev yapacak.

Haberin DevamıReklam
Seçilenlere görevlerinde başarılar dileyen DTO Başkanı Uğu8r Erdoğan, “Varlıklarıyla iş hayatımızla, ekonomimizde önemli bir rol üstlenen kadınlarımız, sektörlerimizin de dinamizmiler. İyi ki varlar. Odamızda gerçekleştirdiğimiz, TOBB Denizli İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı ve Başkan Yardımcılığı seçimini tamamladık. Hayırlı ve uğurlu olsun. Sizlerin gerçekleştireceğiniz projelerle, girişimci ruhlu kadın girişimcilerimize yol gösterici olacağınıza inanıyoruz. Bizler de koordinatör oda olarak sizlere her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Kutluyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

TOBB Denizli İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Ayla Taşçıoğlu ise, kendilerine duyulan güvene layık olmaya çalışacaklarını belirterek, destekleri için Erdoğan’a teşekkür etti.