08.12.2022, Perşembe
6 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. Erdoğan iftarını tır garajındaki şoför esnafıyla...

Erdoğan iftarını tır garajındaki şoför esnafıyla yaptı

Haber Merkezi - 21 Nisan 2022 Perşembe - 16:37 Erdoğan iftarını tır garajındaki şoför esnafıyla yaptı

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, esnaf buluşmaları kapsamında iftarını tır garajındaki şoför esnafıyla yaptı.

A- A+

DTO, Denizli Nakliyeciler Dayanışma Derneği’nin işletmeciliğini üstlendiği Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Kamyon ve Tır Garajı’ndaki dernek üyeleri ile şoför esnafı ve ulaşım sektörü çalışanlarını iftar yemeğinde buluşturdu.

Güzel bir iftar yemeği organize ettiklerini söyleyen DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, “Denizli Ticaret Odamızın 30 meslek komitesi var. Bunlardan biri de yük taşımacılığı faaliyetlerinin olduğu 4’üncü meslek komitemiz. Bu türde etkinliklerde kardeşlerimizle, arkadaşlarımızla bir arada olmak bizlere güç veriyor. Bugün iftar sofrasında Denizli Nakliyeciler Dayanışma Derneği mensuplarımızla buluştuk. Yaptığımız istişarelerle üyelerimizin dertlerine ortak olup öneri, fikir ve eleştirilerini dikkate alarak yol haritamızı belirlemeye devam ediyoruz. Faaliyetlerimizle ilgili de 1000’in üzerinde üyemizle bir anket çalışması yaptırdık. Amacımız, görüş ve önerileri doğrultusunda çalışmalarımıza yön vermek, sektörlerimizin daha güçlü, daha aktif olması ve Denizli’mizin yarınlarda daha etkin kılınmasıdır” dedi.

Haberin DevamıReklam

Erdoğan, dernekle iş birliği yaparak gelecek yıl ramazan ayında burada 30 gün boyunca iftar yemeği verileceğini de kaydetti.

Denizli’de lojistik sektörünün geliştiğine de dikkati çeken Erdoğan, “Böyle bir garaj, Türkiye’de sadece iki şehirde var. Ülkemize de örnek olan bu lojistik üssümüzde esnafımızın tüm ihtiyaçları karşılanabiliyor. Bu güzel hizmetlerin sağlanması için kamyon ve tır garajımızın işletmesini Denizli Nakliyeciler Dayanışma Derneği’ne vermesi dolayısıyla Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Osman Zolan’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Denizli Nakliyeciler Dayanışma Derneği Başkanı Feridun Fikri Akyol ise, Erdoğan’ın garajın dernek bünyesine geçmesinde büyük emeği olduğunu söyleyerek, hem Başkan Erdoğan’a hem de alanı tahsis eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti.