24.05.2022, Salı
18 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. DTO, medya sektörünün temsilcilerini iftarda buluşturdu

DTO, medya sektörünün temsilcilerini iftarda buluşturdu

Haber Merkezi - 25 Nisan 2022 Pazartesi - 17:55 DTO, medya sektörünün temsilcilerini iftarda buluşturdu

Denizli’de yayın yapan medya sektörünün temsilcileri, Denizli Ticaret Odasının verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi.

A- A+

Bir otelde verilen iftar yemeğine katılan basın mensuplarını girişte karşılayan DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, yemeğin ardından oda faaliyetleriyle ilgili bilgiler aktardı.

Yeni ve farklı projelerin peşinde koştuklarını, bunlardan birinin teknik tekstil projesi olduğunu söyleyen Erdoğan, “Türkiye’deki 500 proje içinden TOBB’a bağlı iki odadan biri olarak seçilen Avrupa Birliği destekli projemizin bütçesi 100 milyon TL’dir ve yüzde yüzü hibedir. Projemizin son teknoloji makinalarla donattığımız merkezi için Denizli Organize Sanayi Bölgemizde bin metrekarelik bir alan hazırladık. Önümüzdeki ay buranın açılışını yapıp, zamanla şehrimize yeni yatırımcılar getirmek istiyoruz. Projemizin kapsamında isteyen firmalarımızın kayıp kaçaklarını tespit edip, enerjiyi daha verimli kullanmalarını sağlamak için de çalışmalar başlattık” dedi.

Denizli Ticaret Odasının önemli faaliyetlerinden birinin de üyelerini fuarlara götürmek olduğunu kaydeden Erdoğan, bu sayede ihracatçı firmalar kervanına yeni isimler kazandırdıklarını görmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Basın mensuplarıyla da sık sık bir araya geldiklerini aktaran Erdoğan, “Sizlerle çeşitli konuları geniş kapsamlı istişare etmeyi canı gönülden arzuluyorum. Çünkü, sizler bu şehirdeki konulara ve gelişmelerine vakıfsınız; yakın tanığısınız. Denizli Ticaret Odası ailesi olarak, her türlü eleştiri ve önerinize açığız. Bunları bize söylemeniz, Denizli’ye ve Ticaret Odamıza katkı sağlar. Katılımınızdan dolayı Denizli Ticaret Odası ailesi adına sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum. Yaklaşan Ramazan Bayramınızı da kutluyorum” ifadelerini kullandı.