27.06.2022, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. DTO’dan otomotivcilere fuar desteği

DTO’dan otomotivcilere fuar desteği

Haber Merkezi - 11 Nisan 2017 Salı - 09:54 DTO’dan otomotivcilere fuar desteği

Denizli Ticaret Odası’nın (DTO) 15. meslek komitesine üye 22 sektör temsilcisi, İstanbul’da düzenlenen Automechanika Fuarı’nda araştırma, inceleme ve yeni teknolojileri yakından takip etme fırsatı yakaladı.

A- A+

Messe Frankfurt İstanbul Limitet Şirketi ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen Automechanika Fuarı, Türk ve Avrupa endüstrilerini aynı çatı altında buluşturdu. Fuar, 33 ülkeden bin 200’ün üzerinde katılımcıyı sektör profesyonelleri ile bir araya getirdi.

Automechanika İstanbul’da ziyaretçiler, aradıkları parça ve sistemler, onarım ve bakım, yağ, akü, aksesuar, reifen jant ve lastik, el aletleri, oto yıkama ve truck competence olmak üzere oluşturulan 7 özel bölümde bulabildi.

Haberin DevamıReklam

ERDOĞAN: FUAR DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, üyeleri fuarlara göndermeye devam ettiklerini belirterek, “Meslek komitelerimizden gelen talepler üzerine üyelerimizi, yurtiçi veya yurtdışında düzenlenen fuarlara göndermekteyiz. Bu fuara da 22 kişilik heyet gönderdik. Fuar ziyaretlerinin çok verimli geçtiği bilgisini aldık. Denizli Ticaret Odası olarak ticaretimize ve ekonomimize ivme kazandırmak için fuar desteğimizi devam ettireceğiz.” dedi.