18.05.2022, Çarşamba
16 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. DTO yönetiminden huzurevi sakinlerine ziyaret

DTO yönetiminden huzurevi sakinlerine ziyaret

Haber Merkezi - 13 Mart 2020 Cuma - 11:48 DTO yönetiminden huzurevi sakinlerine ziyaret

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Üyeleri, Denizli Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret etti. DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, ziyaretten manevi olarak çok etkilendiklerini belirtti.

A- A+

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Gamze Sevgi, DTO Başkan Yardımcısı Melek Sözkesen, yönetim kurulu üyeleri Ferruh Dalkılınç, Hasan Kocabay, Hikmet Alpaslan, Kemal Tuncer, Murat Can ile Yakup Öğütcen, TOBB Denizli Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) Denizli İl İcra Komitesi Başkanı Ebru Arslan ve üyelerinden oluşan heyet,Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğüne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Denizli İl Müdürü Süleyman Erdoğan’ın da eşlik ettiği ziyarette heyet, yaşlılarla kahvaltı etti. Ardından binayı gezip, İl Müdürü Erdoğan ile Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Hatice Temel’den bilgi aldı.

YAŞLILAR DUA ETTİ

Erdoğan ile beraberindekiler, huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilenip ellerini öptü, hayır dualarını aldı. DTO Başkanı Erdoğan ile yönetimini karşılarında gören yaşlılar, yapılan sürprizden dolayı sevinçlerini dile getirip teşekkür etti.

ERDOĞAN: HUZUREVİ SAKİNLERİMİZİ MUTLU GÖRMEK, DÜNYALARA BEDEL

Başkan Erdoğan, ziyaretin kendilerini manevi olarak çok etkilediğini ifade ederek, “Denizli Ticaret Odası, artık sadece resmi işlemlerle kalmayan sosyal bir odadır. Aynı zamanda Denizli’nin en güçlü sivil toplum kuruluşu olarak, sosyal sorumluluğumuz gereği gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimiz de var. Bunlardan biri de bugün huzurevimize yaptığımız ziyarettir. Buradan manevi olarak çok etkilendik. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Denizli İl Müdürlüğümüz, yaşlılarımız için gerekenleri yerine getirmiş. Bizedüşen ise, onları unutmadığımızı göstermekti. Kendilerinden hayır duası almak ve mutlu görmek, dünyalara değişilmez bir duygu. Bizlere rehberlik etmeleri dolayısıyla başta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz olmak üzere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdiremiz ile personeline, bizleri çok sıcak karşılayan huzurevi sakinlerimize teşekkür eder, huzurlu ve mutlu günler dilerim” dedi.