DTO üyelerini 25 farklı fuara götürecek – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. DTO üyelerini 25 farklı fuara götürecek

DTO üyelerini 25 farklı fuara götürecek

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 3 Mart 2024 Pazar - 12:41Güncelleme: 3 Mart 2024 Pazar - 12:42
DTO üyelerini 25 farklı fuara götürecek

Denizli Ticaret Odası (DTO), yaptığı programla bu yıl içinde üyelerini 25 farklı fuara götürecek.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, meslek komitesi üyeleriyle bir araya gelerek, sektörleriyle ilgili görüş alışverişinde bulunmaya devam ediyor.

Erdoğan, bu kez DTO’nun 4, 15 ve 19’uncu meslek komitelerinin üyeleriyle bir araya geldi. Sektörel değerlendirme toplantısına karayolu, havayolu ve denizyolu ile yolcu, yük, petrol ve kargo taşımacılığı, kuryelik, depolama, antrepo, gümrük komisyonculuğu, müşavirlik, motorlu taşıtların üretim ve satışı, oto yedek parçaları üretim ve satışı, servis ve bakım hizmetleri, enerji, yakacak maddeleri, akaryakıt, doğal gaz, madeni yağ üretimi, iletimi ve satışı sektörlerinde faaliyet gösteren üyeler katıldı.

ERDOĞAN: FUAR SAYIMIZI %100 ARTIRDIK

Toplantıda konuşan Erdoğan, gerçekleştirilen faaliyetler ve hizmetleri ile önümüzdeki dönemde gerçekleştirmeyi planladıkları projelerle ilgili bilgileri paylaştı. Önerileri de dinleyen Başkan Erdoğan, “En önemli gördüğümüz konuların başında üyelerimizin yurt içi ve yurt dışındaki fuarlara katılmaları geliyor. Biz bu sene fuar sayısını yüzde 100 artırdık. Bu yıl,yurt içi ve yurt dışında düzenlenecek 25 farklı fuar için organizasyon yaptık. Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda sayıyı daha da artırabiliriz. Biz şunu iyi biliyoruz ki bu fuarlar ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz ekonomisine katma değer olarak geriye dönüyorlar” dedi.

DTO meslek komitelerinin üyeleri de sektörleri ve oda hizmetleriyle ilgili görüşlerini dile getirdi. Erdoğan’ı çalışmaları dolayısıyla kutlayan üyeler, “Ne zaman bir talep ile size gelsek bizi asla geri çevirmediniz. İşlerimiz ve sektörlerimizle ilgili yaşadığımız problemlerin çözüme kavuşturulması noktasında da büyük çaba harcadınız. Çok teşekkür ediyoruz, başarılarınızın artarak devam etmesini diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Erdoğan da üyelere “Biz bir aileyiz. Güçlü bir ekibiz. Ne yaptıysak birlikte yaptık, yapıyoruz. İyi ki varsınız” sözleriyle yanıt verdi.