DTO üyeleri meslek komiteleri toplantılarıyla kaynaşıyor – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. DTO üyeleri meslek komiteleri toplantılarıyla kaynaşıyor

DTO üyeleri meslek komiteleri toplantılarıyla kaynaşıyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 5 Mart 2024 Salı - 13:47Güncelleme: 5 Mart 2024 Salı - 13:47
DTO üyeleri meslek komiteleri toplantılarıyla kaynaşıyor

Denizli Ticaret Odasının (DTO) üyelerini bir araya getiren, görüş alışverişi ve kaynaşmayı sağlayan meslek komiteleri toplantıları devam ediyor.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, sektörel toplantılarının beşincisini 7, 17, 25 ve 27’nci meslek komitelerinin üyeleriyle gerçekleştirdi.

Toplantıya; beyaz eşya, elektrikli ve elektriksiz aletlerin üretim ve satışı, müzik, video kayıt ve benzerinin ticareti, bilgisayar üretim ve satışı ile internet kafe işletmeciliği, telefon, telekomünikasyon, alarm sistemleri, büro malzemeleri, radyo ve televizyon üretimi ve satışı, yazılım faaliyetleri, hediyelik eşya, elektriksiz ev aletleri, fotoğrafçılık, mutfak eşyaları, züccaciye, müzik aletleri, spor malzemeleri, antika eşyalar, bisiklet, reklamcılık, çilingirlik, av malzemeleri, oyuncak ve benzerinin üretim ve satışı ile matbaacılık, kitap ve kırtasiye, ciltçilik, yayıncılık, gazete ve televizyon yayıncılığı faaliyetlerinde bulunan üyeler katıldı.

Toplantıda, sektörlerin son durumu ve Denizli Ticaret Odası’nın faaliyetleri ile projeleri değerlendirildi.

ERDOĞAN: SEKTÖRLERİMİZ ARASINDAKİ KAYNAŞMAYI ARTIRMAK İSTEDİK

DTO Başkanı Erdoğan, komite üyelerine toplantılarına ve çeşitli zamanlarda yaptıkları etkinliklerine yoğun katılımlarından dolayı teşekkür etti. Güncel ekonomik verileri paylaşıp sektörler ile üyelerine yansımalarını aktardı.

Ayrıca projeleri, faaliyetleri ve hizmetleriyle ilgili de komite üyelerine ayrıntılı bilgi veren Erdoğan, “Benzer komitelerimiz arasındaki kaynaşmanın artırılması amacıyla bu toplantıları düzenliyoruz. Sizlerden gelecek talep ve önerileri her zaman dikkate aldık; rotamızı da hep ona göre belirledik. Yoğun katılımlarınız ve ilginizden dolayı teşekkür ediyor hayırlı işler diliyorum” dedi.