19.05.2022, Perşembe
16 °C / 24 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. DTO Teknik Tekstile Dönüşüm Projesi ekibi,...

DTO Teknik Tekstile Dönüşüm Projesi ekibi, saha çalışmalarını hızlandırdı

Haber Merkezi - 29 Eylül 2020 Salı - 11:46 DTO Teknik Tekstile Dönüşüm Projesi ekibi, saha çalışmalarını hızlandırdı

Denizli Ticaret Odasının (DTO) Teknik Tekstile Dönüşüm Projesi Ekibi, saha çalışmalarını hızlandırdı. Kentte çok sayıda firma ile temasa geçen ekip, yetkili isimler ve teknik kadrolarına projeleri ve teknik tekstil hakkında ayrıntılı bilgi veriyor.

A- A+

DTO Denizli’de Teknik Tekstile Dönüşüm Projesi ekibi, saha çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Ekip, son olarak Aslı Tekstil’de Genel Müdür Selim Kasapoğlu, Uspar Tekstil’de Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Uslu, Fevzi Uslu, Dok-San Tekstil’de A. Ali Dildar, Tosunoğlu Tekstil’de Mehmet Tosunoğlu Akdoğan Tekstil’de de Mustafa Akdoğan ile görüştü.

DENİZLİ’YE GETİRİLERİNİ ANLATIYORLAR

Takım Lideri Fernando Merino, Operasyon Koordinasyon Birimi Yöneticisi Denizli Ticaret Odası Genel Sekreter Yardımcısı Akay Gündoğan, Teknik Destek Sorumlusu Denizli ABİGEM AŞ Direktörü Sıdıka Arıkan ve Proje Teknik Yöneticisi Ayşegül Çivi, ziyaret ettikleri firmaların yetkililerine DTO’nun Denizli’de Teknik Tekstile Dönüşüm Projesi’nin şehir ve sanayisi açısından getirilerini anlattı.

ERDOĞAN: EKİBİMİZ, BEKLENTİ VE ÖNERİLERİ DEĞERLENDİRMEYE ALIYOR

Çalışmalarla ilgili bilgi veren DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, ekiplerinin ziyaretlerde sadece projelerini anlatmakla ve soruları yanıtlamakla kalmadığını, aynı zamanda işletmelerin beklenti ve önerilerini de not ederek değerlendirmeye aldığını belirtti. Erdoğan, şunları söyledi:

“Uzman ekibimiz, firmalarımızın iştigal alanları hakkında ayrıntılı bilgi edinip, projemizden nasıl yararlanabileceklerini aktarıyor. Teknik tekstile dönüşümün gerek işletmelerine ve işlerine gerekse sektörleriyle şehrimize ve sanayimize neler kazandıracağını da anlatıyor. Fikir alışverişinde bulunup, Avrupa Birliği’nden 5 milyon euro hibe alan projemiz sayesinde kuracak olduğumuz merkezimizdeki uygulamalar için taban oluşturuyorlar. Gittiğimiz yerlerden, iyi izlenimler ve çok iyi geri dönüşlerle ayrılıyoruz. Ziyaretlerimiz oldukça verimli geçiyor. Hem işletmelerimiz ile yetkilileri hem de ekibimiz memnun kalıyor. Bu da bizi sevindiriyor. Üyelerimize ve işletmelerimize yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ekibimize, kolaylıklar diliyorum.”