09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. DTO Başkanı Uğur Erdoğan’dan üye ziyaretleri

DTO Başkanı Uğur Erdoğan’dan üye ziyaretleri

Haber Merkezi - 5 Ağustos 2022 Cuma - 14:02 DTO Başkanı Uğur Erdoğan’dan üye ziyaretleri

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, oda üyelerini iş yerlerinde ziyaret ederek, beklentileri ile önerilerini dinlemeyi sürdürüyor.

A- A+

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, ziyaret turuna İNOGARDEN Kalkınma Yönetimi Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketinin Sahibi Murat Özvardar ile ekibini, iş yerlerinde ziyaret başladı. Erdoğan, “Yeni fikirlerin, girişimlerin ve gençlerimizin her zaman yanındayız. Onların iyi yetişmiş bireyler olarak sorumluluk ve inisiyatif alarak ülkemizin yarınlarına sahip çıkmalarını istiyoruz. Bu konuda her türlü imkânı sunmaya hazırız. Onların varlığı Denizli iş dünyası olarak bizim geleceğimize olan umudumuzu ve güvenimizi güçlendiriyor” mesajını verdi.

ÜYELERİ DİNLEDİ

Erdoğan, Yüce Çizgi Yapı İnşaat Taahhüt İzolasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin sahipleri Bahattin ve İbrahim Yüce ile çalışanlarını da ziyaret etti.

Erdoğan’ın bir sonraki durağı ise Denizli Temizlik Sosyal Hizmetler İnsan Kaynakları İnşaat Gıda Danışmanlık Taşıt Kiralama Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şirketi oldu. İşletme sahibi Oğuzhan Baloğlu ile sektörleriyle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

SALTAK CADDESİ’NDEKİ ESNAFLA DA GÖRÜŞTÜ

Haberin DevamıReklam

Saltak Caddesi üzerinde faaliyet gösteren oda üyelerine de “hayırlı işler” dileyen ve iyaretleriyle ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Erdoğan, “Üyelerimizi, işletmelerinde ziyaret edip fikir alışverişinde bulunmayı sürdürüyoruz. Üyelerimiz ve onların görüşleri, bizim için çok önemli ve her biri yegâne varlık sebebimiz, rotamızı da onların öneri ve talepleri doğrultusunda belirliyoruz. Onlarla olan bağımızı hiç koparmadık, asla koparmayacak ve daha da güçlendireceğiz. Üyelerimizin her zaman yanındayız. Bu kapsamda esnafımızı, iş yerinde ziyaret ettik, hayırlı işler diledik. Sektörleri ve odamızla ilgili görüşlerini dinledik, fikir alışverişinde bulunduk. Denizli Ticaret Odamızdaki çalışmalarımızı ve projelerimizi anlattık. İşlerinin başında, moralli ve umutlu olduklarını görmek, bizim motivasyonumuzu da artırdı. Birlikte çok daha güzel günlere ulaşmayı umuyoruz” diye konuştu.

TÜRSAB PAMUKKALE TEMSİLCİLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

Erdoğan, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Pamukkale Bölge Temsilciliği’ni de ziyaret etti. TÜRSAB Pamukkale Bölgesi Temsil Kurulu Başkanı Turan Köseoğlu ve ekibiyle, DTO üyelerinden turizm sektöründe iştigal edenler ve seyahat acentelerinin beklentileri ile gündemlerindeki güncel konuları istişare etti. Erdoğan, “Her birinizin, şehrimizin ve ülkemizin tanıtılmasıyla turizm potansiyelimizin ekonomiye kazandırılmasında, büyük emeği var. Bu yöndeki üstün gayretleriniz, gösterdiğiniz ilgi ve bilgilendirmenizden dolayı teşekkür ediyor, faaliyetlerinizde kolaylıklar ve başarılar diliyorum” dedi.