21.03.2023, Salı
9 °C / 21 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. Erdoğan’dan ‘Bayram alışverişini esnaftan yapalım’ çağrısı

Erdoğan’dan ‘Bayram alışverişini esnaftan yapalım’ çağrısı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 27 Nisan 2022 Çarşamba - 14:56Güncelleme: 27 Nisan 2022 Çarşamba - 15:03
Erdoğan’dan ‘Bayram alışverişini esnaftan yapalım’ çağrısı

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, bayram alışverişlerinde esnafın tercih edilmesi çağrısında bulundu.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, üreticiden tüketiciye birçok unsurun ticaretin halkalarını oluşturduğunu, esnafın da bu halkanın önemli bir parçası olduğunu belirtti. Pandemi sürecinde esnafın zor günler geçirdiğini anımsatan Erdoğan, şunları kaydetti:

Haberin DevamıReklam

“Oda olarak, valiliğimizle koordinasyon halinde elimizden geldiğince üyelerimizin yanında olmaya ve işletmelerini açık tutmaya çalıştık. O günler artık geride kaldı. İstemeden birbirimizden uzaklaşmış, hatta kopmuştuk. Ancak, şimdi yeniden yan yana gelebildiğimiz günlere döndük. Sevgili hemşehrilerim, oda olarak pandemi sürecinde elimizden geldiğince esnafımızın yanındaydık. Şimdi sıra sizde. Gelin desteğinizle bu bayram, onlar için de bayram tadında bir bayram olsun. Ramazan ayı içinde esnafımızı yalnız bırakmadınız. Ramazan Bayramı alışverişimizi de esnafımızdan yapalım. Onlara destek olalım, Denizlimize kazandıralım. Böylelikle birlik ve beraberliğimizi de koruyalım. Unutmayalım; biz, birlikte güçlüyüz, birlikte varız.”